Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megeri megtartani...

Szerintetek megeri megtartani a G astrat vagy inkább csere?

Figyelt kérdés
98 ev vegi 1.4, 90le club felszereltségű G astra. Most menne muszakira, de olyan 160 ezer körül kellene rá kolteni ami alap, fekek, lyukas hűtő stb es ezen felül lyukas a kipufogo dob, es lenne rajta lakatolas is, nyulvany, hátsó sarvedo ivek, tank. De ezek meg annyira nem veszesek. Ti ra koltenetek ezt a penzt vagy inkább valtanatok egy jobbra?
2019. máj. 13. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van jobb autóra?

Ez így ér 300.000-et jó esetben, mennyit tudsz még hozzárakni?

2019. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

160 ezer önmagában szerintem nem sok. Egy úja autóra ennyiből kifizeted az első évre a cascot + az elő éves kötelező szervizt és ugyan ott vagy.

Inkább az a kérdés, hogy mennyire csak közlekdési eszköznek kell az autó és mennyire felel meg arra amire használod, mennyire vagy elégedett vele. 21 év alatt azért volt technikai fejlődés az autóiparban. Én bevallom, még ha itt meg is köveznek érte, azért cseréltem le a hibátlan, semmit rákölteni nem kellő, de már középkorú autómat, mert vágytam az újdonságra. Nem bántam meg, még ha anyagilag vastagon ráfizetős is volt ez a döntés.

2019. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, tudsz-e helyette venni valamit?


Igy, hogy rozsdás, meg nem volt karbantartva, én biztosan nem!

2019. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!