Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga tippek? Ma...

Forgalmi vizsga tippek? Ma harmadjára is megbuktam forgalmin, kezdem nagyon durván elveszíteni a reményt. Nektek hogy volt? Hanyadjara sikerült?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Min csúsztál meg? Mert azért nem mindegy, hogy csak szimplán izgulsz és esetleg hozzáérsz a záróvonalhoz és emiatt meghúznak, amit egy Deák papa orvosol vagy nyélgázon rongyoltál a piros lámpa felé ahol már egyértelmá, hogy még nem vagy kész rá.
2019. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél még pár órát és beszélj az oktatóddal hogy mi a z probléma.
2019. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne tudni, hogy min buktál meg. Nekem másodjára sikerült amúgy, mindkétszer köcsög vizsgabiztosom volt.
2019. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Negyedjére, soha semmivel nem volt probléma vizsgák alatt, csak a figyelmemmel, ami úgy 30 perc után szétesik, és elbambulok, emiatt apró dolgok összejöttek, záróvonal érintése, ami mondjuk szubjektív szerintem, rossz sávba érkezés...
2019. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne tudni min csúsztál meg.
2019. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan leblokkolt az agyam, és nem indultam el a zöldnél. Az első forgalmin hihetetlenül izgultam, nem is csoda, hogy megbuktam. A másodiknál pedig összegyűlt a 10 hibapont. De félek a negyediktől...
2019. máj. 16. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Neki se kezdj a negyediknek amíg úgy állsz hozzá , hogy félsz. Meg kell szoknod a forgalmat (plusz órát kéne még venned) , hisz ha sikerül akkor te bármikor vezethetsz és ha nincs melletted az oktatód és mész saját autóddal nem blokkolhatsz le és nem veszélyeztethetsz senkit .
2019. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ja ahogy az utolsó írja vegyél órát én is fogok nem hajt a tatár inkább legyek pontos mint hogy elbasszak valamit vagy valakit.. Ami azért nem lenne jó. Az jusson eszedbe hogy itt nem gyalogos vagy hanem egy vasdarab amivel valamit rosszul csinalsz akkor rombolsz pusztitasz es az nem szrencses! Engem ez a gondolat motival es ez megerosit! 😁😀 Én elsőre buktam meg és én nekem is ilyen hasonló gondjain vannak csak nekem inkább az autó kezelés tudja elvonni a figyelmemet pl ha koncentrálok van hogy a kuplungot nem nyomom ki teljesen lefulladok vagy rosszul váltok.. Áá kész vagyok pedig 35 óránál mentem vizsgára de lehet nem kellett volna mert még nem tudok többfele figyelni több infót egyszerre bevenni az agyammal.
2019. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, vettem pár órát azóta, és tegnap sikeres forgalmi vizsgát tettem! El sem hiszem!:)
2019. máj. 29. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Örülök . Tervezel saját kocsival is forgalomba részt venni? Csak okosan.
2019. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!