Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi hasznalhato meg uzemanyagke...

Mi hasznalhato meg uzemanyagkent regi benzines autoban?

Figyelt kérdés

Az alany egy m111 motoros mercedes.szomszedtol kapunk mindig fogyaszthatatlanul sz r palinkat,es 50/50 aranyban benzinnel vigan elmegy vele a kocsi.

Innen jott az otlet,hogy nincs-e valami ami olcso es ugyanigy hasznalhato felesben.

Igen,tudom hogy ez illegalis,es igen azt is tudom hogy om60x kellene inkabb ami elmegy barmilyen olajjal.de ez van,ezzel kell dulore jutnom :)

Motor szetcseszese nem cel,csak olyat raknek bele ami hosszu tavon se okoz semmilyen karosodast.

E85-hoz mar nem lehet jutni,olvastam meg higitorol de az nem hangzik tul jol.



2019. máj. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hígító jóval drágább mint a benzin szóval az hülye ötlet...


a megoldás tényleg egy régi dízel merci lenne, abba lehet önteni minden vackot gázolajjal megkeverve és semmi baja nem lesz :)


A legolcsóbb benzines autóba a benzin, mással nem igen fog elmenni illetve nem tönkre menni.

2019. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig remenykedtem,hogy van valami titkos utokartya,amivel jol lehet jarni :D akkor maradok annyinal,hogy idonkent kap par liter acetonos-metiles borzalmat amit a szomszed amugy megiszik,egyebkent pedig benzinkut.

Igen kamras diesel lenne az igazi,de egy motorcseret nem er meg..foleg hogy egyebkent teljesen jo allapotban van a kis 1.8-as.

2019. máj. 15. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:

Baratomnak van om606,az kapott multkor egy kis hasznalt differencialmu olajat,utana pedig a 310ft/l aron kaphato tescos napraforgo olajbol is ment par flakon :D

Termeszetesen tobbszor atszurve,meg a bontatlant is a biztonsag kedveert.

2019. máj. 15. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért így nem nyúzom a mercimet mert vigyázok rá, lassan patika állapotú lesz :)


De vészmegoldásként alkalmaznám a tiszta étolajat ha pl kifogyna az üzemanyag pont egy élelmiszerbolt előtt.

2019. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Baratom W210-e is OT lesz valoszinuleg,ha eleri azt a kort :)

Az enyem pedig egy rohejesen olcso fogas volt,ahhoz kepest rohejesen jo allapotban.de az o hosszutavu sorsa meg nem dolt el.motorikusan most csereltetem az utolso kis bigyot is amit kell,a kasztni miatt nemtudom..rozsda egyaltalan nem veszes,de a fenyezese csunya mar sajnos.aztan lehet megszeretem a kicsiket annyira,hogy megcsinalom :)

2019. máj. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!