Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
Aquafan nevű felhasználó kérdése:

Miért nem reagál az új Autórádióm?

Sziasztok.Opel Corsa B-hez vettem egy JSD-520 típusú rádiós fejegységet.Az a gond,hogy összekötöm az autóval a készüléken világít pár gomb és a kis kijelzője kap háttérvilágítást de semmilyen gombra nem reagál.(Ez gyújtás nélkül)Ha rá adom a gyújtást az autóra 1mp-re felvillan a kijelőn az óra majd elalszik és úgyszintén nem reagál semmire sem.Mi lehet a gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: autó, rádió, autórádió, fejegység, Opel, Corsa

máj. 16. 10:33  Privát üzenet  

A válasz
Nyilván rosszul kötötted be.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jól van bekötve.

# 2/2Időpont máj. 17. 18:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kereszteződésben állok és berakom 1- be és lemegy a fordulatszám. Nyomok egy kis gázt és nem reagál rá vagy reagál és lemegy a fordulatszám de úgy hogy majdnem lefullad....
Simson s50 szépen megy, jól reagál a gázra, mindenre, és egyszer csak elkezd lehorkolni, majd megáll. Aztán nem is indul, egy kb.5-10percig, majd szépen elindul. Ha ilyenkor...
Egyik percről a másikra a kenwood autórádióm kiírja, hogy protect! Véd! Valamit, de nem reagál semmire. Vagyis a cd ki meg beveszi de ennyi a többi gombra semmit nem reagál! Mi...
Ford mondeoIV kombim van a csomagtérajtó nem nyíllik, gombnyomásra, távmüködtetésre sem reagál, mi lehet a hiba?
Sony xplod xm-sd2050 autórádióm nem reagál gombnyomásokra. Csak a cdét kiadó gomb ragál és az off gomb. Mi lehet a baja? Már reseteltem és a biztosítékot is megnéztem.
Sony xplod xm-sd22 autórádióm nem reagál gombnyomásokra. Csak a cdét kiadó gomb ragál és az off gomb. Mi lehet a baja? Már reseteltem.

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!