Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51N. Kompresszió nem...

Simson S51N. Kompresszió nem sok van, csörög a blokk, teljes felújítás következik. A kérdésem: Milyen utángyártott henger ajánlotok, amihez jó a gyári főtengely? Ha lehet linkkel, személyes tapasztalattal. Thx

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyárit fúrasd meg túlméretesre és, ahhoz vegyél túlmérestes dugót. Sokkal jobban jársz, tapasztalat. Ja és nem valami kínai szart dugattyút vegyél.
2019. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy falusi vagyok és a környező városban nem nagyon lehet fúratni.. Talán Mohácson tudnék nézni valakit
2019. máj. 17. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyári főtengely jó minden utángyártott hengerhez, csak a minőség nem mindegy. Mo-Fa ker, Fordulat motorbolt, meg még van vagy 5, ami árul Simson cuccokat. Böngéssz kicsit a neten. Sok helyen oda van írva a gyártó is. Kínai, tajwani holmit ne vegyél.. DDR, Lengyel jó.
2019. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. máj. 18. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a lengyel és az MZA jött be mindenből.

Jó anyag és méretpontosak. És találkoztam olyan utángyártott lengyel alkatrésszel amit a gyári német szerszámmal öntöttek ki.

Az Almot lengyel henger a legjobb és jó öntvény, a gyári se jobb nála. A kínai puha, a magyar szintén és ráadásul még pontatlan is. A taiwani hajtókarral nem szokott gond lenni csak dörzsárazni kell a felsőt mert olykor túl passzos benne a csapszeg/görgő és ezért ebből is a fent említett két típus a legjobb választás. A dugattyúnál azt kell figyelni hogy a csapszeg szorosan menjen bele mert van olyan amin simán átcsúszik és csörögni fog. A dugattyú alatti kart pedig ne felejtsd el rendesen hézagolni. Erre lehet kapni hézagoló alátétet.

2019. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!