Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 2002 1.3 16...

Gergő2323 kérdése:

Suzuki swift 2002 1.3 16 szelepes benzin gázos autót vennék mit kell figyelni megbízható-e gézosként?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem gázos csak benzines és 8 szelepes, de nagyon megbizható autó! Sose hagyott még cserben.


A rozsdásodást nézd át, ezek már rozsdásodnak ha nem csinálta meg karosszériás. Én is tavaly csináltattam meg 80 ropiért.


Még 4-5 évet kibír kb. azt mondta karosszériás. Utána már valszeg cserélni kell.

2019. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gázosról nincsenek tapasztalataim.

Ismerősömnek van egy 1.3 16 szelepese, gyűlöli. Most fogja eladni, van/volt náluk több darab régi Swift is, az 1.3 8 szelepesre esküszik. Jól megy az 16 szelepes, de azt mondja mindig van valami rajta, ami nem jó.


Megvételkor az alját mindenképpen nézd át! Küszöbök, taposók, bekötési pontok, lengéscsillapítók, nyúlványok, motortérben a torony, kereszttartó szeret ezeknél az autóknál rozsdásodni ( bár a legtöbb 17 éves autón azért előfordul pár rozsdafolt, csak ne legyen vészesen elrohadva. )

2019. máj. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!