Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok ti szerettek vezetni...

Lányok ti szerettek vezetni jó sofőrnek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Légyszives írjátok meg mióta van jogosítványotok.

2019. máj. 18. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Én alapvetően szeretek vezetni, de városban utálok. Nem bírom azt a sok megállást, a dugót, a sok ideges sofőrt. Persze megbírkózom vele, de kisebb forgalomban kellemesebb. 2016-ban lett meg a jogsim.
2019. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tubarózsa ***** válasza:
78%

Igen szeretek. Most már mindenhol. Város/nem okoz problemat bp csucs forgalomba pl/, autópálya, szerpentin stb stb. Persze neha vannak apro hibák, vagy valamint elnézek, de ember vagyok nem robot és amugy is jó söför (is) holtig tanul :)

Jogsik: B: 2008as C,D 2015ös. Jelenleg A kat folyamatban és ha minden jol megy idén kezdem E kat is.

Egyébként én a vezetéssel keresem kenyerem, buszsöför vagyok :)

Üdv 28N

2019. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 aztak-rva, hatalmas respekt neked!
2019. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyon, bár most nemrég volt egy kisebb balesetem (nem én voltam a hibás), azóta nem ültem autóban (6 napja).


De előtte napi szinten vezettem, nagyon 'kikapcsol'. Imádok közben zenét hallgatni, énekelni, főleg, ha autópályán megyek, vagy éjszaka úgy, hogy más nincs az úton előttem.


Kicsit több, mint 1 éves a jogsim.

2019. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2003 óta van jogosítványom, viszont csak 2 éve vezetek. Hogy jó sofőr vagyok-e? Fene tudja. Vezetni szerintem jól tudok, és minél többet vezetek, annál jobban megy. Megtanultam a heel-toe visszaváltást is, most a ballábas fékezést próbálgatom. De sajnos, amikor egyedül vagyok az autóban és üresek az utak, akkor ezeken túl hajlamos vagyok hülyeségeket is csinálni. Csak mert élvezem. Balesetem szerencsére még nem volt, bár kétszer lehetett volna, de egyszer én voltam ügyes, másodszor meg szimplán szerencsém volt. Sokszor azért örülök, hogy csak 75 lóerős az autóm és nem erősebb.
2019. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tubarózsa ***** válasza:
#3: köszönöm
2019. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!