Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől fullad le a motor?

Mitől fullad le a motor?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vásároltam rgy Rieju RRX 50es motort, es sokszor szokott az lenni, hogy ahogy kiveszem üresbe pár másodperc után befullad, ha nemhúzok neki gázt. Ez lámpáknál elég kellemetlen tud lenni. De maskor akar 5-10percig is eldurrog üresben. Ez mitől lehet?

2019. máj. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony alapjarat,rosszúl beállított karbi (levegő mennyiség,stb...)
2019. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AZ a baj hogy " eldurrog ", nem el ketyeg szépen.
2019. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha az alapjarat alacsony, akkor miert csak neha csinalja ezt? Az eldurrogot meg ugy ertettem, hogy szepen jár. Rosszul fogalmaztam, bocsi.
2019. máj. 20. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég egy kis időre alacsonyabbnak lennie,hogy leálljon.

De ahoz,hogy pontos diagnózist kapj,látni,hallani,és érezni kéne a gépet.

Próbálj meg a karbi csavarjai állítani,csak előtte jegyezd meg hol által,ha nem értesz hozzá.

2019. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 650esnél volt hasonló. Több minden lehet, amit írtak már korábban. Nekem végül teljesen elállítódott szelephézag volt az ok. De lehet az is segít, ha kipucolod a karbit meg egyéb részeket, amin átfolyik a benzin.
2019. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!