Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autónknak?

Mi baja lehet az autónknak?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nehéz beindítani, és miközben megyünk, a km/h mutató 0-át jelez, elkezdenek világítani a lámpák, és irtó nehéz forgatni a kormányt. Ez tart valameddig utána visszaáll, majd megint átvált erre... (bocsi, nem tudtam jobban leírni, nem értek a kocsikhoz) Ezzel lehet valamit kezdeni? Vagy majd a szerelő megoldja?

2019. máj. 21. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor ez történik, leállt a motor. ekkor az ellenőrző lámpák kigyulladnak, a szervo rásegítés megszűnik. Elektromos gond lehet, generátor probléma, de majd egy szerelő megmondja.
2019. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menetközben nem állhat le a motor.

Vagy ha benyomott kuplungnál leáll, akkor sem "utána visszaáll".

Kicsit érthetetlen a fogalmazásod.

2019. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

#1!

Akár mennyire nem ért hozzá a kérdező, azt talán csak észre venné ha menet közben leáll a motor, és arra vonatkozóan kérdezne, nem pedig a sebességmérővel és a műszerfal lámpákkal foglalkozna. Vagy gondolod, hogy leálló motorral, még elgurul pár száz métert, majd szervó nélkül befordul az első mellékutcába?

Eléggé valószínűtlen....

2019. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem generátor probléma
2019. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vas, bármit feltételezek az ide írókról, ne haragudj. Én úgy értelmeztem, hogy ezeket tapasztalja, ezek pedig ettől lehetnek. Azt valóban nem írta, hogy a gázadásra sem reagál.

Ebben a az esetben a szervo hiánya érthetetlen, mert arra a generátornak nincs hatása. Elkerülte a figyelmemet a miközben megyünk rész.

2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!