Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo matiz vagy fiat punto...

Daewoo matiz vagy fiat punto (1999)?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne.350000ftért kellene valami kis autó ami 5 ajtós,kis városban rohangálósnak,gyereket orvoshoz cipelősnek.timelyiket választanátok? Vagy ebben az árben milyen más autót?tudom hogy nem sok pénz ( bár nekem az),de ettől többet nem igazán tudok költeni
2019. máj. 23. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória, de inkább Punto.
2019. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
Ha punto akkor 2000-es vagy az utani evjaratot nezzel!Nem is kerdes hogy ezt vennem es nem a matizt!
2019. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sajnos nem értek az autókhoz.miért ellenzitek ennyire a matizt?olyan rossz autók?
2019. máj. 23. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz városba, de van pár gyári hibája és nagyon szeret rohadni. Ez mellett a Puntotól sokkal kisebb, inkább a Pandával és a Seicentoval van egy kategóriában.
2019. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha nagyon szeretnél egy matízt, vedd azt..


de a punto nagyobb, ha nem is sokkal jobb. én azt venném.


más nem jöhet szóba?

2019. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Csak sajnos mivel nem értek hozzá,így csak külső alapján írtam ezt a kettőt,de bármilyen véleményt meghallgatok 😊
2019. máj. 23. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
350ért csak lelakott rozsdafészek akad puntobol. Ellenben ennyiert kapnal klímás swiftet. Puntot 500 környékén találnál használhatót.
2019. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Suzuki Swiftet.


Én anno swift és punto között vacilláltam. Mindenki szerint a swift az ésszerűbb választás, hiába a punto a szebb.

6 évet vezettem, nagyon sokat, imádtam. Szinte teljesen költségmentes volt. (20 éves autónál ugye előfordulhat bármi, ezért nem mondom, hogy 0 Ft a szerviz, de bármi meghibásodik, mindenhol van hozzá alkatrész, és mindenhol fillérekért).

2019. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha a punto és a matiz a két lehetőség akkor a punto

A matiz egy alul motorizált pici autó.

A punto sokkal használhatóbb autó.


Bár én a helyedban valami japán kisautót néznék.

Azok megbízhatóbbak

2000 utáni swift ami nem rohad nagyon jó választás lehet

vagy nissan micra vagy egyéb japán 2000 es évek eleji kis autó.

2019. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak MATIZT, a punto nagyon rossz, mint minden fiat, gyenge a motorja és low budget mérnőki munka, a matiz igazi ázsiai technológia, megbízható nem hagy ott. De a Suzuki Swiftet is javasolnám 1.3-asba minden bizalmad belefektetheted ha karban tartod.
2020. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!