Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné foglalkoznom ezzel az...

Megérné foglalkoznom ezzel az Aprilia SR 50 “old” motorommal?

Figyelt kérdés
Mikor hozzám került nagyon leharcolt volt, de beindult.Azóta 3-4 évet állt kb, kint, vettem bele új aksit( persze az már kuka), viszont már van benne új légszűrő, 2 új (0km-es) gumi van rajta, az ülést full újra huzattam, hátulja külsőleg rendben van.Azon gondolkodtam, hogy nekiállok itthon szétszedni, nézegetni, hogy mi baja lehet, hátha felépítem.Szerelő szerint egy 100.000 forintnyi alkatrészt kéne vennem hozzá.Megérné megcsinálnom?Mert inkább bütykölgetném, foglalkoznék vele, és akkor egy motorikusan biztos jó motorom van, vagy tényleg kuka és vegyek egy “új” (használt) motort 100-120 ezerért?Előre is köszönöm mindenkinek!
2019. máj. 23. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt kell eldöntened, hogy később el akarod e adni, vagy hosszú távon (időben) motoroznál vele. ha eladnád, akkor nem éri meg sokat rákölteni, mert nem jön vissza. De ha magadnak újítod fel, akkor érdemes. Én egy 250-es ETZ-t újítok fel a nulláról. Biztos költeni fogok rá vagy 300 ezret, de lesz egy hibátlan motorom.
2019. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!