Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári Derbi sendára 70es henger?

Gyári Derbi sendára 70es henger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt akarom kérdezni, hogy ha a teljesen gyári, fojtás nélküli derbimre felakarok rakni egy 70es hengert, akkor át kell e alakítani valamit (értem ez alatt hogy a blokkot felmaratni, főtengelyt cserélni stb) vagy csak simán karbit kell átállítani, és esetleg milyen 70es hengereket ajánlanátok?



2019. máj. 25. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy d50b blokkos, 2010es derbi senda xrace 50r
2019. máj. 25. 13:07
 2/4 anonim válasza:
Ha jól tudom blokkot csak 90es hengernél kell marni, és igazából csak egy nagyobb karburátor kell. Viszont ha már nagyon kivan a főtengelyed benne van a pakliban, hogy eltörik. Stage6 street race hengerek elég jók bár nem tudom alumínium vagy öntött vas henger kell.
2019. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy illik egy sport kipufogó rendszer is rá. Giannelli, akrapovic, leo vince ezek elég jó márkák.
2019. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem szeretnéd hogy szétmenjen a főtengelyed akkor érdemes lenne egy olyan főtengelyt venni bele ami bírja a nagyobb terhet mivel ugye gyárilag 50cc ezért úgy van megtervezve hogy az 50-es hengert bírja el.(minden ki van centizve :) ) Ha jól tudom neten egy egész szett is van.
2019. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!