Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen hol van gyakorlópálya...

Pécsen hol van gyakorlópálya vagy hasonló hely?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szeretném tanítgatni vezetni, mert kb. 10 éve szerezte a jogosítványát, de azóta nem vezetett és most szeretne, de nem igazán tud. Gondoltam mindenek előtt gyakoroljunk forgalomtól elzárt helyen.


Pécsen tudok valami ilyesmi helyet javasolni? Ha nincs, akkor azt mondom neki, hogy inkább vegyen még pluszban pár órát ismét.


Köszi!


2019. máj. 26. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha van jogsija, akkor menjetek este (vagy olyankor amikor nincs senki) egy aruházparkolóba. Arra teljesen jó, hogy előre hátra gurulgassatok, harmadikig felváltson, gyakorolja az elindulást stb.
2019. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól független megfoghatjak igy is. Marmint hiába van mellette oylan akinek jogsija van, sőt a sajatjat veszélyezteti, hogy átadta olyannak a volánt akinek tudta hogy nincs.
2019. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Pláza parkoló jutott először nekem is eszembe, lehet, hogy az lesz.


#2 Van jogsija mindenkinek. Csak ő évekkel ezelőtt szerezte és azóta nem vezetett; de vezethetne, csak tudása alapján inkább gyakorolna még előtte.

2019. máj. 27. 04:53
 4/4 anonim válasza:
83%
Menjetek a megyeri híd melletti régi konténer rakodóhoz. Oda járnak oktatók is kezdő tanulókkal. Amikor nem volt jogsim én is ott próbáltam ki autókat.
2019. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!