Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 192 centihez,85 kilóhoz...

192 centihez,85 kilóhoz valami alkalmas A2-es naked bike van-e most a piacon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idén nyáron csinálom az A2 es jogosítványt, hogy jövő nyárra beálljak a köznép által csak "önjelölt szervdonorok" lelkes társaságába. A véleménykérés nem született volna meg, ha szikár testem nem érte volna el a 192 centimétert és a 85 kilogrammot, dagadt egyáltalán nem vagyok, de ropi sem, pont az egészséges kategória.


Így hogy leírtam testi adottságaimat referenciának, jöhet a kérdés.


Szerintetek van olyan naked bike most a piacon, amire kényelmesen ülhetnék? Hosszú túrákat nem mennék vele, hétvégi kis 100-200-300 kilométeres kimozdulások szóba jöhetnének, valamint a nyári munkába járás.


A KTM 390-es Duke-ról hallottam örvendezve olyan véleményeket hogy a magasabbaknak is abszolút megülhető azzal a 830mm-es ülésmagassággal és a viszonylag jó térdszöggel. (hozzáteszem, ha kicsit kényelmetlen, engem nem zavar, nem vagyok az a kényesebbik fajta aki nyakát még a kapucni is nyomja)


Mi a véleményetek a fent leírt gépezetről? Van-e még alternatíva hasonló kategóriában? Esetleg valami régebbi fajta gép van-e a lehetőségek között? Ha újabb fajta gépet vennék, akkor már 0 kilométerest, ebben a max 1.5 milliós keretben.


Köszönöm a válaszotokat.



2019. máj. 27. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Street Triple S A2
2019. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a Duke túl erős az A2-höz ezért felejtős.Ami azt jelenti,hogy meghaladja a 0,2KW/Kg teljestményt.E dolog tekintetében A2-es vezetői engedéllyel nem vezethető.
2019. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A street triple S kiesik a keretből.


Ohh ezt észre sem vettem a kw/kg arányt. Pedig sok posztot olvastam róla hogy mennyien ajánlják A2 jogsihoz, még utána kutakodok.

2019. máj. 28. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Honda Cb500f jó lehet.
2019. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Jól kell papírozni és bármi megoldható, én a jövőben a2es jogsihoz szeretnek 600as fazert

70kw

Lehet venni olyat ami papiron 35kw es lehet hogy fojtva is van, amit ki tudsz majd venni

2019. máj. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a Honda CB500F tetszik, majd keresek alkalmat a kipróbálására egyszer, kicsit alacsonynak tűnik az ülésmagasság, de attól még lehet kényelmes.



Ilyen esetekben, mikor kw/kg arány a magas, még játszanék a papírokkal, de nagyon nem akarok, a biztonságom érdekében is.

2019. máj. 29. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!