Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy olcsóbb átlagos Európai...

POciCi kérdése:

Egy olcsóbb átlagos Európai autóba mennyibe kerülhet 1 low rider rendszer?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ne égesd magad ilyenekkel szerintem. gáz.
2010. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kedves első! te egy ba.om vagy. Nem gáz a low rider. A a gáz hogy sokan belerakják az airride-ot a kocsijukba és azt hiszik menők mert 4 cm-t pluszba minuszba emelgetnek az autóikon. Az viszont tény hogy az airride nem való kis súlyú autóban. Nagyon puha a futómü ennél a rendszernél és kanyarba balesetveszélyes is lehet. Tehát vagy nagy autód van és airride ,ha meg nem akkor lehet kapni 28 keménségi fokozatba állítható futómüvet és annak is állítható a magassága. Az sokkal kultúráltabb
2010. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi véletlen airrideot írtam low rider helyett.

Kiegészítésképp: az airride 650ezer ft. A low rider minimum a duplája

2010. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a buta niggereknek való szórakozás.Magyarországon ilyen hülyeség max csak cigányoknak meg félcigány repper gyerekeknek jut eszébe.
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nemhiszen :) (nincs rá pénzük)

Cigányladában még nem láttam :D



Sztem viszont megvan a maga feelingje :D

2010. júl. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!