Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj ha autóval átszakítom a...

Baj ha autóval átszakítom a rendezvény miatt kitett szalagot?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: az utcában ahol lakok, rendezvény miatt la van zárva az út szalaggal, és csak a lakók hathatnak ki-be.

Probléma-e, és milyen következménye lehet, ha nem kérem meg ki-be hajtáskor senkit, hogy emelje fel a kifüggesztett szalagot, csak nekihajtok az autóval és átszakítom?


Tekintve, hogy ott lakok ki-be járhatok minden további nélkül,nem tilthatják meg.



2019. jún. 1. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom magán cég rendezvénye, magántulajdon rongálása. Az helyzet függő, hogy a rendezvény biztosítását ezzel mennyire veszélyezteted. De azzal nyilván nem védekezhetsz utólag, hogy véletlen volt meg egyéb, ez a színtiszta idiotizmus kategóriája.
2019. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nem túl etikus cselekedet a részedről, viszont másrészről elvárható lenne, hogy legyen ott valaki, aki elősegíti az ott lakók ki-be hajtását. Valószínűleg én átszakítanám abban az esetben, ha nincs senki, aki felemelje (járókelő sem, akit megkérhetnék) és nem is oldható sehol a kötés, nincs egy olyan pont a közelben, ahol rongálás nélkül meg lehet szakítani, majd miután bementem, visszaakasztani a helyére.
2019. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

H azt is figyelembe vesszük, hogy mostanában több terrortámadás is így kezdődött, ne legyél meglepődve, hogyha az éjszakát fogdában töltöd, vagy több órás kihallgatáson leszel.

Egyébként rongálás biztosan megáll, de egyebek is.

2019. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!