Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha befizettem a vizsgadíjamat...

Ha befizettem a vizsgadíjamat is válthatok oktatót?

Figyelt kérdés

Harmadszorra buktam meg a forgalmin, csupán izgultam és nem figyeltem oda. Hülyeségeket húznak meg, pl. 5cm távolság kellett volna még a parkolásnál meg ilyenek.

Ahogy megbuktam az oktatóm elküldött az automatához hogy fizessen be az új vizsgát, és már nagyon úgy érzem hogy a pénzről szól az egész.

Kiabál velem, lebarmoz , kinevet ha megbukok hogy ez nála még nem fordult elő , nyomatékosítja bennem hogy képtelen vagyok vezetni mikor tudok és nem így érzem....de kifizettem neki a vizsgát, mert hülye voltam. Ja ...azóta eltelt egy hónap és elerhetetlen, hiába hívom, O sosem keresett.

Ilyen esetben lehet váltani? Bemegyek csak az ügyfélszolgálatra megmondom ki van fizetve a vizsga és mehetek egy másikhoz ? Vagy ez hogy működik?


21/L


2019. jún. 2. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindháromnál más vizsgáztatott, akkor biztosan nem pénzlehúzásért buktattak meg. Oktatót válthatsz elvileg, de a gyakorlatban van, hogy hónapokat kell várnia az embernek, téged meg köt a vizsgaidőpont.
2019. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De még időpontot sem kaptam. Befizettem neki és nem érem el. :/
2019. jún. 2. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos az izgalom a legnagyobb probléma, az sokat elvisz a teljesítményből. Én parkolás miatt buktam, ami a gyakorló órákon elég jól ment.

Ha oktatót váltasz, akkor meg kell szoknod majd egy új tanulókocsit is, ami miatt egy csomó plusz órát kell majd venned.

2019. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked megvan azóta a jogsi? Hogy győzted le az izgalmakat?
2019. jún. 2. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Még nincs jogsim. Most szünetet tartok, mivel bukás után kötelező lenne még pótórákat venni. Az izgulás miatt úgy érzem nem tudnék levizsgázni, függetlenül attól, hogy a gyakorlásokon viszonylag jól vezetek. Az izgulást szerintem nem lehet legyőzni, nem elhatározás kérdése.
2019. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az összes költséget, vizsgadíjat az ügyfélszolgálaton kellett fizetni, és adtak róla papírt. Lehet, hogy az oktatód még ki sem fizette a vizsgadíjat.
2019. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se kellett semmit az oktatónak fizetni, mindent az autósiskolában. Amúgy menj be, kérdezd meg, hogy ilyenkor mi van, mennyit kellene várni, ilyesmik.
2019. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!