Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beletört ajtózár b5 passat-ba....

Beletört ajtózár b5 passat-ba. Immobilizer?!

Figyelt kérdés
Van egy b5 passat-om 1.9 tdi motoros, este lezártam az autót ami mániám... reggel próbáltam kulccsal nyitni de megse mozdult, így véletlen erőltetésre beletört a zár! a kulcs csak forog a zárba nem csinál semmit :( nagy nehezen a csomagtér ajtót kinyitottam bemásztam az összes ajtót felnyitottam belülröl a kormányfelőli ajtót azt nagy nehezen felnyitottam ugy hogy szétszedtem az ajtókárpitot.. az autót akárhogy próbálom indítani csak teker az önindító, mintha nem kapna cikrát vagy üzemanyagot. próbáltam behuzatni akkor se indul. beletört zár miatt az immobilizer bekapcsolhat?? mert tuttommal az autóba van 😑 de feloldottam mind ajtót nincs lezárva az autó már akkor ez hogy lehet?! csak a pótkulcs van meg az autót igy vettem már több mint 1 éve.. más ötlet? :(

2019. jún. 2. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A kulcs tört bele vagy hogy tört el a zár?

A pót kulccsal indulni kellene neki még ha immobilizeres is.

2019. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a zár tört el, nem a kulcs.. a kulcsot forgatom a zárba :/ de az előtt teljesen jól indult, én csak erre tippelhetek :( ha nem az akkor mi lehet a gond ?
2019. jún. 2. 20:36
 3/3 A kérdező kommentje:
mármint törés előtt jól indult*
2019. jún. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!