Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak hogy az autó...

Gyuribacsika kérdése:

Mit csináljak hogy az autó motorja ne induljon be?

Figyelt kérdés
Egy diesel autó ami kint áll a parkolóba szeretném móresre tanítani, mert sokadszorra okozott kárt nekem. Mit tudok tenni vele, hogy ne induljon be neki ? Persze a motorháztetőt nem tudom felnyitni így alulról mit tehetek vele ?

2019. jún. 6. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ennek a "móresre tanításnak" biztos nincs becsületes, legális módja?
2019. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ereszd le a gumikat.
2019. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt szeretném hogy az autó motorja ne induljon be.
2019. jún. 6. 15:37
 4/12 veterán vas ***** válasza:
71%

Miután nem a saját autódról van szó, az tűnik a legjobb megoldásnak, ha nem foglalkozol vele.

Ha valami problémád van, beszéld meg a tulajjal.

Az autó nem tehet semmiről.

2019. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az autó tulajdonosa skizofrén agybeteg. Sok kárt okozott és hiába jelentettem a rendőröknek igy tehetetlenek. Én pedig csomó pénzt javításokra költhetek egy agybeteg miatt. Szóval ezért kérnék ötleteket.
2019. jún. 6. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem az ügyben csak egy skizofrén elmebeteg van, és az nem a dízel autó tulajdonosa, hanem a kérdező. Référne egy kis "fizikoterápiás kezelés", nyolc napon belül gyógyuló fajta, hogy ne lehessen látleletet felvetetni.

Aki ember, az odaáll a másik elé, és elmondja mi baja van. Aki sunyi véglény, az ártatlan tárgyakat "büntet".

Olyan nincs hogy kárt okozott, és a rendőrök nem csináltak semmit. Kíváncsi lennék egy ilyen kárra...

2019. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Én is a gumikat javaslom. Legegyszerűbb, leggyorsabb és okozol vele neki bosszúságot.
2019. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

egy csákány a szélvédőbe


Az eléggé nyomatékos üzenet:D

2019. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mert ez aztán értelmes lépés, mivel leszel jobb? Semmivel, sőt, még alá süllyedsz, mert lehet az az ember a betegsége miatt tesz valamit, te meg simán paraszt elnnél.
2019. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdemes rákeresni gyuribácsika kérdéseire. Troll, de abból is a gyengébbik fajta. Például három oldalon keresztül próbálták elmagyarázni neki, hogy mi az a HÉV.

Valaki nagyon jól összefoglalta:


"Feladom, teljesen igazatok van. A kérdező egy, a szexualitás témájában teljesen képben lévő nyugdíjas bácsika, aki csak az élet alapvető kérdéseiben nincs tisztában, és bér évek óta használja a gyakorit, a google-t nyilván nem ismeri, ezért nem is tudott HÉV ügyben tájékozódni.


Az előzményeit nyilván senkinek sem kell ismernie, én is csak azért néztem utána, mert olyan fokú tájékozatlanságot és értetlenséget mutatott, hogy kíváncsi voltam rá, hogy valóban ilyen szegényesek-e az ismeretei, vagy örömét leli ebben a szerepben. Az első esetben én is nagyon szívesen adok akár többször is segítséget (ahogy tettem is), de az utóbbi esetet viszont nagyon rühellem."

2019. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!