Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják hogy egy új...

Miért mondják hogy egy új Mercedes a romák autója?

Figyelt kérdés
Céges autót választhatok és egy új C osztályra esett a választásom. A barátnőm kiakadt hogy az a romák autója és abba bele nem ül! Mások is ezt mondták rögtön hogy az “romakocsi”, nehogy azt rendeljem. Mindenki azt mondja, hogy inkább új 3-as BMW. Az meg nekem nem jön be, tucatautó. Ennyi erőből Ford Mondeo vagy Skoda Octavia.
2019. jún. 7. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még ezt. De ettől függetlenül olyan autót vennék, ami nekem tetszik, hiszen magamnak veszem, nem másnak.
2019. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez komolyan kérdés? :D Na vajon miért mondják?

Mondjuk mert roppant népszerű márka a c-k körében (csóróbbaknak lepukkant zöldséges merci, gazdagabb vajdáknak/maffiózóknak csilivili új)

2019. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg belülről, olyan cirádás szellőzőrostélyokat, világítós LED-es műanyagok betéteket meg felpolírozott parasztvakításokat használ a Merci, hogy már az új autóira is joggal áll a cigó-limó kifejezés - ezt a stílust viszik most. A C osztálytól lefelé (A/B/CLA, stb.) kifejezetten, de még a C, CLS típusoknál is nagyon ótvar. Sőt, már kívülről is elkezdtek kamu-kipufogókat meg ilyen roma népi díszítésekkel ellátott pöttyös orrot rajzolni az autóknak.
2019. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Mert olyan ciganyos.

Nekem a parasztmerci tetszik van egy olyan verzió amikor nincs hátul kipuff és krómcsikkal imitaljak. Ott a kipufogó cső nincs befejezve és úgy néz ki mint egy podrott bajusz.

:) Szerintem ennél elcseszettebb autó kevés van.


Én SPEC egy jaguár xe-t vennék ha céges autó kéne mert ott Mind1 ha tönkremegy de legalább nem ilyen kommersz mindenki altal vett tomegauto . És hát több a hagyományos értelemben vett autó stílus benne mint egy giccs merciben.

De sajnos nincs cegautom így majdnem 4 éve egy Mazda 6al docogok ami még megbízható is bár tomegauto lett.

2019. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

" A barátnőm kiakadt hogy az a romák autója és abba bele nem ül! "


Höhö... ha az én barátnőm lenne, akkor ezentúl járhatna gyalog :)


Nem tudsz olyan autómárkát mondani, amire nem tudnék valami agyatlan marhaságot mondani, vagy valami hü..lye közhelyet puffogtatni. BMW? Tahó mobil. Audi? Elöl négy nulla, meg egy a kormány mögött. Volvo? Az a szarabbik Saab? Skoda? Csóró VW. Ford? Amcsi sz..r.

Csilivili, meg mű kipufogó? Bmmeg, ti láttatok már 2010 utáni autót? Lassan már a görkorcsolány meg a talicskán is kamu kipufogók meg légbeömlők vannak. Sosem nézegettem a Merciket, de ha van az országban egy tucat cigó, aki megengedhet magának egy ilyen autót újonnan, akkor nekem úgy kell. Talán ehhez a márkához kapcsolódik a legkevesebb prémium autós előítélet egyébként.

A te autód lesz, ha neked tetszik akkor válaszd, az általad felsoroltakból én is ezerszer inkább ezt választanám, mint egy hármas bömbit. Nem 18 éves vagánykodni akaró kisgyerek vagy te sem, gondolom. Maximum lecseréled a csajodat :)

2019. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátnő kilenne baszva. Mi az, hogy nem ül bele egy új C osztályba? 3-as bömöshöz meg kár hasonlítani mert tényleg, az egyáltalán nem az.
2019. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor uljon a baratnod harom kereku biciklire ha ilyen gyerekes! Mast nem mondok mire uljon mert kitiltanak...
2019. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!