Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gepjarmu lehetett ez?

Milyen gepjarmu lehetett ez?

Figyelt kérdés
Az M5on haladtam belso savban 135 koruli sebesseggel, mikor mogottem integetni kezdett egy inges pasi, hogy huzodjak le. A kamionok a kulsoben 90 korul docogtek sorban igy ez nem volt tul egyszeru. Ugy 1 perc mulva bekapcsolt egy megkulonbozteto feny es hangjelzest, ezutan kihuztam a kulsobe. A gepjarmu egy fekete Toyota SUV, lenyegeben egesz modern talan RAV4 talan Highlander. Melyik szervek hasznalnak ilyeneket? Vagy szimplan egy illegalisan beszerelt eszkoz volt?

#Megkulonbozteto
2019. jún. 9. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Toyota Land Cruisert borzasztó sok nemzetközi szervezet használ, illetve tudtommal idehaza a rendőri szerveknek is van különleges célokra. Ebben a híradó részletben ( https://www.youtube.com/watch?v=t30cln_BBuI ) többszor is feltűnik a TEK egyik ilyen autója 2 perc 30 másodperc után, még kék villogóval is, de szerintem az amerikai nagykövetségen is hasonló gépjárművekkel járnak.
2019. jún. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!