Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2500-3000cm3 auto?

2500-3000cm3 auto?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minimum 2500cm3 kocsit keresek. 1.000.000ft-ert mik vannak? Lenyeg hogy nagy legyen sportos sedan. Ja es viszonylag olcson fenttarthato.
2019. jún. 9. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hahu-n tudsz ár, hengerűrtartalom és más paraméterek alapján is keresni, anélkül hogy megadnád az autó típusát.
2019. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
legalább három literest keres, hat hengerrel..és ne akarj kéziváltóst...a jobb kezeddel bármit csinálhatsz vezetés közben(is)
2019. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakókocsit akarsz vontatni vagy mi a francnak ekkora hengerűrtartalom? Mert akinek erre szüksége van az biztos nem arra izgul, hogy sportos legyen...talán egy öreg Opel Omegát ki lehet fogni ennyiért, de a világ összes futott kilométere bennünk van, szerintem már első évben többet rá fogsz költeni, mint a vételár.
2019. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagy és a sportos az üti egymást. Ha valami Audi V6-os A6-ot akarsz az nem lesz sportos. Ami nagy az nehéz 1500-1700 kg így oda meg kevés lesz a 3 literes motor, így az nem lesz sportos.

De én is csak a hasznaltautot tudom javasolni

2019. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívó 3 literes csónak valószínűleg nyomatékos lesz kényelmes meg minden, de nem sportos.

Erős lesz, meg menni fog mint a dög.

De egy yacht méretű csónakban nem lesz az a féle sebességérzet, mint egy hothatchben.

Illetve a viszonylag olcsón fenntartható meg üti az első két feltételt, hogy nagy és erős.


Nagy csónak ~nagy súly. - reál nagy fogyasztás.

Na meg egy ekkorára tervezett csónakban azért egy futómű, vezérlés arra van tervezve hogy bírja, a felfüggesztés is, a fékek is komoly dolgok, ezek mind sokszorosai egy tömeg kisautónak pl. 1.6 2-es focusnak.


Ilyen jelenleg nincs.


Kapni mindent ami nagy csónakméretű és 3 liter körüli.

De 12 liter alatt ne gondolkodj és a súlyadó is egy halál szinte.


Én amikor kimentem külföldre dolgozni és a szakmámban magyar viszonylathoz képest négyszeres fizetést keresni (itthon nettó 150 kint 2 ezer euró nettót ajánlott a cég, juttatásokkal 2400 környékén) ,akkor nagyzolásból vettem egy clk280-at c209-est a harmadik fizetésem után.


Ott városban bő 13 környékén volt ésszel, és ez volt a legolcsóbb.

Import olajszűrő kellett, és csak gyári volt.

Egy olajcsere, a 4 dugattyús féktisztítással 620 euró.

Évente azért ez 200 ezer volt ez az alapszervíz.

Igaz ez Mercedes gyáriszervízben volt végezve.

Maszeknél is 300 eurót kértek volna kisszervízre és 80-at a fékre.



Hidd el nem éri meg.

Legalább is ha a "keveset egyen, menjen mint a nyíl, és olcsó legyen a fentartás" logika van benne.

2019. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!