Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinkutakon lehet autóizzót...

Benzinkutakon lehet autóizzót vásárolni? Valaki látott már?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni. De általában csak a leggyakoribb típusok, pl. H4, H7.
2019. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

H1et akkor ne is keressek? :/

Kiégett este, viszont hazafelé refi nélkül semmit nemláttam.

2019. jún. 9. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De talán még az is szokott lenni.


De egyébként kúttól is függ, mert valahol semmilyen nincs.

2019. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet van olyan ahol tartanak olyat is. De többnyire ahol van benzinkút, akkor valahol akad autós bolt is, ott meg tutira van.
2019. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ünnepnap van, minden zárva sajnos, kút az utolsó
2019. jún. 9. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, én már vettem. Nem álltam neki a helyszínen beszerelni, gondoltam majd ha hazaértem.

Szerencsére volt is abból a típusból, ami nekem kellett. (Féklámpába való.) A fiatal eladó csajszi, volt vagy 18-19 éves nem igazán értette milyen izzót kérek, de végül nagy nehezen kaptam tőle. Otthon derült viszont ki, hogy 24V-os, teherautóba való izzót adott, 12V-os helyett. Tehát kidobott pénz volt. Szóval ha nem gyári csomagolású, hanem ömlesztett "drabos" izzót veszel, nagyon nézd meg, mert a kút személyzete nem mindig ért hozzá.

2019. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig tompítottal is lehet közlekedni, ha szembe jönnek állandóan akkor csak az marad.
2019. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 veterán vas ***** válasza:
Ugye hogy nem is olyan hülyeség az az tartalékizzó készlet? ;)
2019. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. A régi autómban a padló alatti tárolórekeszben volt minden kellhető fajtából legalább egy tartalék. Biztosítékokból ugyan így. Meg néhány alapvető eszköz: szigszalag, kábelkötegelő, kombinált fogó, csavarhúzó, stb... Soha nem lehet tudni mikor kell, az autóban meg elfér.

A mostani autómon viszont minden külső világítás ledes. Fényszóróban nem is cserélhető, csak komplett lámpával. Tartalék jobbos-balos fényszóróm pedig nemhogy a csomagtartóban, még otthon a garázsban sincs.

2019. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális benzinkúton szinte minden van, ami napi szinten szükséges lehet az autózáshoz. Más dolog, hogy igencsak borsos áron.
2019. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!