Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó csomagtartót mivel...

Autó csomagtartót mivel érdemes hőszigetelni? Hosszabb úton nagyon felmelegszik benne minden.

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki házilag?

2019. jún. 10. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
semmivel. Olyan dolgokat kell szállítani benne aminek nem árt a meleg.
2019. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi hűtőtáskát használunk. Egy ideig hagyományosat, mostmár elektromosat. Nekünk van 2 is, mindkettő ugyan olyan, középkategóriás. Teljesen megfelel. Darabja 15 ezer forint volt. Nekünk 2 van, egyszerre használjuk így nagyon sokminden fér bele. De ha neked elég 1,még az is olcsóbb mintha az egész hátulját beburkolod. Meg nem kell vele annyit szarakodni. Csak egy tanács, elsőre arra gondolok hogy az italok, ételek hűtése a gond. Vagy pontosan mire gondoltál?
2019. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azzal kezdtem mint 2. amit ír, hútőtáska.

AZtán vettem egy kompresszorosat, igaz jóval drágább de megéri hosszú távon.

Jóval kevesebb áramot fogyszt és mégis hatásosabb a hűtése, illetve fagyasztani is tud.

[link]

Ha egy ilyet veszel, örök életedre megvan oldva hűtésed.

2019. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem csak egy kis uzsiról van szó, ami egy hűtőtáskával letudható.

Gyakran járok külföldre, és sajnos a hosszú úton szinte minden átforrósodik a csomagtartóban. (Az ajándékok is tönkre mennek.) Ezt szeretném megoldani.

Arra gondoltam hogy hőszigetelem és hátra vezetem a klímát.

2019. jún. 10. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ügyességeden múlik, mert hungarocellel kilehet bélelni.

Vagy csinálj egy akkora dobozt amit ki és be is tudsz rakni és azt béleld ki cellel.

2019. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!