Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 1-2kisebb elem lakatolása...

Autó 1-2kisebb elem lakatolása otthon? Kérdések lent.

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem volna hogy elszántam magam a hátsó sárvédőív peremének javítására, kis felület így megpróbálom.

Azonban: milyen csiszolópapírt használjak hozzá és mennyi fog kelleni?

Felvitt festékréteget utána több fázisban szokták?



2019. jún. 11. 00:04
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

Én meg vezérlést akarok cserélni otthon az autón!Nem tudod véletlenül,a csavarhúzót melyik végén kell megfogni???


Kerdesed kb ilyen szintű....ugyan nem derül ki a leirasbol hogy mi van azzal a sarvédővel,meg te mit is szeretnél azzal pontosan csinálni,de hidd el......a legjobban azzal jarsz ha elviszed egy szakemberhez......rengeteg kinlodastól,pénz és energia pocsékolástól kimélnéd meg magad!

2019. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lakatolás legritkább esetben áll csak festésből. Ha már rohad a perem, akkor érdemes az egészet kicserélni, valószínűleg lehet hozzá kapni ívet, amit fel kell hegeszteni a már szétrohadt helyére. Innen indul a mutatvány.
2019. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Ízlés dolga, de szerintem az "kisebb elem lakatolása" illetve a "megcsiszolom és lekenem" között van egy kis különbség.

Nem csak a munkafázisokban, hanem a végeredményben is. ;)

2019. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értesz te ehhez, hagyd azt a szegény autót, ne vakargasd... Csak rosszabb lesz.
2019. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felületi rozsdárol van szó a hátsó íven, még lakatos ismerős is azt mondta hogy lazán megoldható otthon. Még a perem deformálódva sincs, kb egyenletesen van rajta a felületi rozsda, tehát nem értem miért lenne rosszabb. Legvégső esetben elmegy lakatoshoz az autó. :)
2019. jún. 12. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a lakatos ismerős ezt mondja, miért nem ő csinálja meg? Vagy miért nem őt kérdezted meg, hogy mit és hogyan..?

Az biztos, hogy szépen ezt te nem fogod tudni megcsinálni 0 tapasztalattal. A rozsda általában belülről indul kifelé (kivéve pl kavicsfelverődések esetén). Én nem gányolgatnám (ha csak nem valami munkás autóról van szó), mert alapból itt lakatolni is kellene, illetve utána fényezni, fényezőkamrában, szakszerű, minőségi gépekkel, eszközökkel, amit otthon házilag megint csak nem fogsz tudni megoldani, hogy szép legyen.

2019. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan, hogy szex közben hova tegyem a fütyülőt? Mikor vegyem ki?


Fogalmad sincs az egészről.

2019. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!