Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pesten a Hungária körúton...

Pesten a Hungária körúton mentem. Sárga volt a lámpa mikor oda néztem kb 65tel mentem, és mondom még át megyek, de mikor alá értem akkor váltott pirosra Kamerák vannak és azok alapján büntetnek?

Figyelt kérdés
Mire számítsak??????

2019. jún. 11. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Büntethetnek, maximum 100 ezres pénzbüntetésre számíthatsz. A sárga nem azt jelenti, hogy még átmész, hanem hogy lassíts és akkor átmehetsz rajta, ha nem tudsz biztonságosan megállni.
2019. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mellettem lévő az csak azért bírt megállni mert 40-50-nel ment kb, de az az melletti is át hajtott, de mivel nem akartam lesatuzni h össze törjem az autóm mert voltak mögöttem igy jobbnak láttam tovább menni
2019. jún. 11. 09:12
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

Nem tudom hány ilyen rinya kérdést kell feltenni,hogy HA volt kamera mire számitsak??Semmire!!Ugyan is HA volt is egyaltalan kamera a sima mezei térfigyelők nem foglalkoznak ezzel,HA meg véda volt az meg a gyorshajtáson kívül semmi mást nem figyel a rendőrségo propagandával ellentétben!De HA esetleg mégis valamiert lefényképezett volna ,akkor is csak abban az esetben indul ellenes eljárás HA a kép ami készült rólad értékelhető(Értsd:látszik a rendszám,a szabálysértés ténye valoban megállapithato stb stb)

Gondolom neked is feltünt hogy a sztoriban kicsit túl sok a HA.... Ugyhogy en a helyedben nem aggódnék......

2019. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez így hülyeség amit írsz. HA.

HA vannak előtted nem satuzol mert össze töröd az autód.

HA normálisan haladsz nem 65-el akkor nem kell nagyot fékezni.

HA a meletted levő megtudott állni , neked is sikerülni kell.

2019. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kapsz semmit. Én is jártam hasonlóan, igaz nem pont ott, de Véda alatt. Nem kaptam semmit. A vicc, hogy belenéztem a tükörbe és láttam hogy még 2-3 autó is simán átjött mögöttem a totál piroson.
2019. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmire. A kutyát nem érdekli. Különben biztos nem lenne ennyi még épp átférek, zöld volt az, igaz hogy már másodpercek óta piros de nem érdekel sofőr.
2019. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!