Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hohy rendesen...

Miért van az hohy rendesen megemelem a biciglit egykerekezés közben és 1 méter után leeseik?!? És hanyasba egykerekezzek én 1,1 ben szoktam ugy indulok neki hogy majdnem megállt a bicigli és igy emelem fell kellő mahaságra és tekerem mint állat

Figyelt kérdés
A bicóm (level 9.1 2018)

2019. jún. 16. 14:32
 1/7 $$$$$ ***** válasza:
Nem jol csinalod. Alapbol az nem jo ha elol hatul 1 esben van. Én elol 2 esben szoktam hatul 3 asban. Nem az a lenyeg hogy tekerd mimt allat XD . Hanem hogy miutan felhuztad megtalald az egyensulyt és ott tartsd. A hátsó fék nagyon fontos hozza. Hisszen ha tuldölnél azzal tudod szabályozni. A biciklid tílusat nem ismerem. De nem is számit. A holt pontot probald meg megtalalni es utana menni fog. Gyakorolni kell. Es amikor mar farasztonak erzed a tekerest válts följebb egykerekezes közben. Annyira nem nehez. Bar en is csak kb. 50 metert tudok XD . Tehat nem vagyok nagyon profi de nem is gyakorlom meg egy evben vagy 5-6 szor ha biciklire ülök....
2019. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 $$$$$ ***** válasza:
Azt kihagytam hogy azzal hogy nem gyakorlom nem azt allitom hogy en magamtol tudok. Hanem regen sokat bicikliztem és sokat is gyakoroltam.
2019. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2019. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz te biciKlizni, ha le se tudod írni ?

Nem B I C I G L I.

2019. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gerégbár.
2019. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vágom h 2 3 ban kéne de az én nagy állatomat 2,3 ban megemelni sem tudom
2019. jún. 17. 06:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor gyenge vagy es ügyetlen.

Próbáld meg biciklivel is!

2022. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!