Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorral érdemes...

Milyen motorral érdemes szöcskét építeni?

Figyelt kérdés
Nem kókányolt lada motort szeretnék bele tenni, hanem valami sokkal erősebb jobb blokkot. Nézegettem már sport motorok motorbolokkjait, de azt nem a legegyszerűbb szerezni.
2019. jún. 17. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami nem túlbonyolított, viszonylag nagy darabszámban értékesített motor ideális lehet bele. Mondjuk 1.8T egy Audi-ból, VW-ből. Minimális átalakítással. Én mindenképpen turbósat ajánlanék, hasonló teljesítményt kisebb tömeg mellett el lehet vele érni, normális motorvezérlővel meg meg se lehet érezni a turbólyukat.
2019. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:

Sportmotor blokkot biztosan nem tennék bele,azokat egyfolytában az egekig kell pörgetni hogy menjen is!Táadásul a kihajtast megoldani is egy külön művészet vele!

Az 1-es ajanlasanal maradva rakj bele egy 1.8T-t!Van is belole sok,es egesz megbizhatoak,illetve tovabb tuningolni sem nehez

2019. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mir értesz szöcske alatt. De valami igénytelen, de pörgős 2 literes 16 szelepes motort érdemes választani. A beépítési módja jó ha megyezik az eredetivel, pl hosszába csak eleve hosszmotoros autóból jöjjön a motor.
2019. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!