Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felniket hol érdemes vásárolni?

Felniket hol érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelnit egy szettet a kocsira de annyira sok az ezzel foglalkozó oldal , de melyik a minőségi megbizható?..
2019. jún. 22. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Márkát veszel vagy nem? A Michelin mindenhol Michelin, teljesen mindegy honnan rendeled. Telefonon egyeztesd le a gyártási évet, ha az rendben van, akkor nincs min trükközni új abroncs esetén. Annyi, hogy a gumikat a gyártás után x ideig pihenteti szokták, ezért ehónapit, de talán még előző havit sem fogsz kapni.
2019. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

??? Most a gumi hogy jön ide?

Utángyártottat felniből, főleg ha alu, nem szívesen vennék. Kevés az olyan ami tényleg tetszik és nem kelt gagyi kinézetet. A gyári új meg horror áron megy. Szerencsére nekem elég gyakori típusú az autóm, így a neten apróhirdetési oldalon találtam megfelelőt.

2019. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elismerem rosszul dogalmaztam . Alufelnire gondolok
2019. jún. 22. 16:22
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:

Nem fogalmaztál rosszul.


Én mindig használtan veszek felniket, sokkal olcsóbb mint az új. Persze nem rárepülök az elsőre ami felmegy az autóra, hanem kivárok egy jó állapotút ami jól nézne ki az autón és jó áron is adják. Ez azért sok idő, de sok pénzt megspórolhatsz magadnak.


Középkategóriás kerekek 16-17-es méretben újkori ára 50e/db-nál kezdődik, így nagyjából be tudod lőni.

2019. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És jofogason keresgélsz?
2019. jún. 22. 19:32
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
Külföldön élek, ebayt nézegettem illetve fb marketplace + lyukosztás alapján a megfelelő fb csoportok.
2019. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 2 vagyok. Én konkrétan igen, a jófogáson találtam az autómra 16"-os gyári alufelnit, középkupakkal, nyomásszenzorokkal. Tavaly év elején vettem egy ilyen szettet, 2017-es kiállítási autón voltak állítólag a felnik. Ami igaz is lehet, mert a gyártás dátuma rá volt nyomtatva és karcmentesenk voltak, tényleg nem voltak használva. Mindezt kemény 80.000Ft-ért kaptam, a teljes szettet. Újonnan majdnem egy darab kerül ennyibe nyomásszenzor nélkül. Úgyhogy nekem téli szettnek teljesen megfelel. Örülök, hogy nem áldoztam több százezer forintot rá.
2019. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig használtan szerzek be felniket ismerősökön keresztül, bontókból, gumisoktól, stb. De apám autójára pl Németben 220 euróért találtunk teljesen új garanciás, TÜV papíros 16-os alufelni szettet, ebben az esetben nem is gondolkoztunk, hogy az új felni a nyerő.
2019. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!