Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Távirányítóval (kulccsal)...

Távirányítóval (kulccsal) ablak fel ill le húzás?

Figyelt kérdés
Mercedes C200 2014sem van. Hogyan tudom beállítani a kulcsot , hogy hosszan nyomva a gombot fel illetve le húzza az ablakokat? Elindulásnál pedig lezárodjanak az ajtók. Előre is köszönöm a válaszokat

2019. jún. 25. 08:38
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezeket nem a kulcson tudod allitani,hanem a boardcomputer menüjében!
2019. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ezeket az autó vásárlásakor lehetett kérni. (Meg gondolom utólag is a mercinel).

Nekem 2003as BMW van,ha hosszan nyomom a nyitás gombot a kulcson,lehúz minden ablakot+tolotetot ,ha a zárást nyomom hosszan,mindet bezárja.

2019. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Csodálkoznék rajta, ha egy 2014-es Mercedes ezt nem tudná. Lehet hogy csak aktiválni kell a funkciót diagnosztikai szoftverrel az agyában. Szerintem szervizben kérdezz rá! Lehet 2 perc alatt megoldják. Nekem már a 2005-ös H Astrám is tudta alapból mind a két említett funkciót.
2019. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
1999-es mercim tudja ezt, szóval szerintem kérdezz rá szerelőnél, valószínű gép kell hozzá.
2019. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
73%
Hagyjátok már ezt a hülyeséget hogy gép kell hozzá meg diagnosztika!Semmi nem kell,csak bele kell menni a menübe azt beallitgatni ezeket a dolgokat!Még azt is meg lehet adni hogy mit szeretnél,hány km/h-nál zárjon le a központi zár miután elindultál!
2019. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudnia kell, de a menüben nem lehet beállítani. Menj fel a Mercedes fórumra, és ott keresgélj, mert trükközni kell egy kicsit vele.
2019. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!