Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Martfűről Debrecenbe mennék...

Martfűről Debrecenbe mennék de időhöz vagyok kötve, milyen útdíjat kell fizetnem? Ha megveszem a 10 napos autópálya matricát azzal mehetek fizetős úton is ha arra visz a gps?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az mindenhová elég? Mert ilyen megyei matricákat is olvastam, sosem vettem még ilyet nem tudom mi kell akkor
2019. jún. 25. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De most nézem,hogy sok értelme nincs matricát venned,mert alap esetbe nem kellene,hogy fizetős úton menjél.
2019. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha az országost veszed akkor az egész országba használhatod a fizetős utakat pl 10 napig

ha a megyeit veszed akkor abba a megyébe amelyikbe megvetted használhatod a fizetős utakat.

De ha neten megnézed,tényleg nem kellene fizetősre menned,pláne,ha nem akarsz össze vissza keringetni mert fel a 4-es útra és ott is vagy

2019. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már megvettem :D Mind1 biztos ami biztos alapon jó ha van de a 4esen megyek majd. Koszonom
2019. jún. 25. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Megyeiből csak éves van.


A 10 napos és a 30 napos az egész országra érvényes.


Amúgy erre az útvonalra felesleges volt megvenni, mert arra nincsenek fizetős utak.

2019. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell venni semmilyen matricát, főút van csak.

Itt a térkép, csak a piros a fizetős.

[link]

2019. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!