Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Keeway...

Mi a véleményetek a Keeway Knight 50 ccm motorról?

Figyelt kérdés
Legfőképp olyanok véleményére lennék kíváncsi akinek van ilyen motra. Külseje és hangja is nagyon tetszik, de motorikusan nem ismerem. Ebben kérnék segítséget.
2010. júl. 9. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szar kínai noname gönc.

Ha megveszed csak szívni fogsz vele.


Amit szabad venni:

Yamaha, Honda, Simson, Suzuki

2010. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el de azonnal!

Aprilia,Kawasaki,Yamaha,Honda,Suzuki,KTM,Piaggio...

2010. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nektek már volt ilyenetek, vagy mire alapozzátok a véleményt?
2010. júl. 9. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Első jól írta! Elsősorban japánt!! De olaszok is jó robogókat gyártanak ... elvégre ők találták fel :D


Ez csak 1 teszt de elég durva... meg a kommentek is:


[link]

2010. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy is! Rá se ülnék ilyen motorra.

1.alkatrészt soha a büdös életbe nem kapsz hozzá sehol

2.drágán megveszel egy ÚJ kínai motort, és abból a pénzből megvehetnél egy HASZNÁLT a fent felsorolt MÁRKÁS motorok egyikét

3.nézd meg bármelyik honlapon, weboldalon, kérdezz meg néhány embert, és garantálom neked, hogy mindegyik vagy azt mondja, hogy nem ismeri (mivel kínai), vagy azt, hogy tök szar

4.A fent felsorolt motorok közül mindegyik már több évtizede gyárt motorokat óriás sikerrel, és akkor te egy ilyen névtelen, pár éve indult kínai gyár motrát akarod megvenni


De a te választásod, mi csak tanácsokat adunk!

2010. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A tesztet már én is láttam köszi. De gondoltam egy vélemény nem számít. Csak az a baj hogy útálom a kávédaráló hangó motorokat, gondolom ezzel nem vagyok egyedöl.

Azt esetleg nem tudjátok, hogy lehet mélyebbé tenni egy motor hangját? Teszem azt Aprilia Rose Red 50ccm-t? Egyébként az 50ccm-hez való ragaszkodás csak azért van mert csak B jogsim van.

2010. júl. 9. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Aprilia Red Rose-nak hívják, amire te gondolsz... És másik kipufogó, esetleg csak egy dob.
2010. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

AZ ELSŐ VÁLASZOLÓNAK TELJESEN IGAZA VAN!


Ne csábítson az áruk,inkább vegyél egy használt MÁRKÁT.

Higyj nekünk,nem azért mondjuk mert sznobok vagyunk!

2010. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
[link] ezt az oldalt nézd meg!! nagyon tudom ajánlani
2012. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PVKornel válasza:

Hát rohadtul nincs igazatok nekem 4 éve keeway knightem van ÉS 1x kellet gyújtást cserélni rajta azóta semmi baja szinte naponta használtam 2 hét alatt csinálták meg....

Robbanékony és megy....

2018. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!