Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 110 automata (csak elore)...

Egy 110 automata (csak elore) quad ba Csereltem dugattyut, gyűrűket stb. A gyújtással van gond? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Amikor össze raktam mar nem indul valoszinu hogy a szelepeknel a fogaskerék elmozdult mikor ossze raktam es szerintem emiatt nem indul valaki le tudna irni nekem pontosan hogy kell az ilyen kinai motorokon pontra allitani az egesz rendszert? Milyen jeleket keressek? Eddig poccre indult most semmi:/

2019. jún. 27. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy kell, de én ilyenkor mindent fotózok le, ha valami ismeretlen dolgot szedek szét.
2019. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na a motor be van állitva rendesen egy ismerős által, de csak nem indul.. van szikra de nagyon gyenge trafó ki lett cserélve ötletek?
2019. jún. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!