Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen divat ez, hogy a...

Milyen divat ez, hogy a luxusautókon elöl nincs rendszám? Hogy tudnak így járkálni velük?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet làtni Pesten! Német, főleg Mercedes luxuskocsi, hátul német rendszám, elöl semmi! Az ilyet miért nem állítja meg a yard? Nem egyet láttam csak ma! Nekem egyszer levitték tolatással az első rendszámot, kitettem az ablakba amíg hazaértem de útközben már le is kapcsoltak és magyarázkodhattam, hogy nincs hova feltenni mert széttört az egész keret!

Az ilyenre csak legyint a rend őre? Azt ne mondja senki hogy pont nem veszik észre .... jó vicc.


2019. jún. 28. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Büntetik igen vagyis kellene.

Nem volt fent a lökösöm műanyagosnál hagytam engem egybol kiszedtek a disznok

2019. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is állítaná valamelyik vállalkozó szellemű magyar rendőr, nem értetné meg magát a sofőrrel.
2019. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Németországban hogy szabályozzák, de például Amerikában sok államban nem kötelező a rendszám az autó elejére. Sok amerikai autóra eleve ki sincs találva a rendszám helye, ezért előfordul, hogy az Európába behozott példányokra egy kicsi, közvetlenül a lökhárítóra ragasztott rendszámot tesznek. Tudom, ezzel nem a kérdésre válaszoltam, de talán Németországban is van valami ilyesmi, új szabályozás. Én még nem találkoztam a jelenséggel.
2019. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked valami luxiskocsi fétised van????


Rengeteget megyek Pesten minden nap, még egy béjemvét vagy merdzsót sem láttam rendszám nélkül, hátul német rendszámmal. Te nem egy NKH közelében közlekedsz, ahol honosítást intéznek?

Amúgy meg téged miért zavar? És honnan tudod, hogy nem büntetik meg őket?

2019. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy idehaza 1 azaz EGY darab rendszám kötelező.
2019. jún. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idehaza kettő rendszám kötelező, egy csak a pótkocsira és a motor kerékpárra. És csak indokolt esetben lehet kétsoros rendszámot igényelni, de mint tudjuk egy kis színes okmánybélyegért hamar születik indok és kaphat motor rendszámot a személy autó.
2019. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!