Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi csavarodhatott?

Mi csavarodhatott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, estem motorral. Keeway RKS 125 Sport, a villamossínre mentem rá párhuzamosan. Jobb oldalára dőlt a motor és csúszott kb 5-10 métert. A probléma, hogy valahol a kormány csavarodhatott, mivel ahhoz, hogy egyenesen menjen kicsit oldalra kell fordítani a kormányt, 5-10 fokkal kb, ilyenkor a műszerfal is 5-10 fokkal ferdébben van. Viszont ha egyenesbe állítom a kormányt, akkor a műszerfal is egyenesben lesz, viszont a kerék kicsit balra húz. Mi csavarodhatott?

2019. jún. 28. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én robogómmal estem ugyanígy kb. egy hónapja, ugyanez volt a baj, kicsit meghúzkodtam a kormányt hogy visszaálljon középre és ennyi. Ha balra fordítod a kormányt van egy pont ahol megakad, az akadás előtt pár centiről kicsit csapd neki, de ne erőből hanem inkább nyomatékkal, tehát mintha túl akarnád fordítani a kormányt. Vissza fog állni, aztán csókolom. Persze szerelhetsz is.
2019. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maga a kormányszarv az esés következtében kb 5mm-el arrébb csúszott, azt pl vissza állítottam. Viszont amint írtam, a kormány egyenesben van, a kerék ferde.
2019. jún. 28. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis jobb lenne megnézni valakinek aki talán ért is hozzá, mert innen csak tippelni lehetne.
2019. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is szokott lenni ilyen igaz nem ilyen motorom van, de rakjad egyenesbe a kormányt és nézd meg merre húz menet közben ha balra az azt jelenti hogy a kerék balra néz egyenes kormánynál, menj oda egy falhoz és vágd bele a falba a kereket úgy hogy a kormányt balra fordítod, ha jobbra húz a motor ugyan ez csak másik irányba


nem fog le repülni a gumi, nekem mindig bevállt megér egy próbát

2019. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Öhm... valami hasonlót próbáltam csak a lába közé szorítottam a kereket és úgy forgattam el jobbra a kormányt. Látszólag most egyenesben van. Egyébként szerintem a villahíd csavarodhatott.
2019. jún. 29. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!