Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Költötted már az összes...

Költötted már az összes pénzed autóra (BMW, Audi, Merci stb. ) megbántad vagy nem?

Figyelt kérdés

Én most kinéztem egy 2002-es BMW-t 1.300.000Ft ért nem néztem be részletesen alá, csak a sárvédő íveket. Elvit egy körre a srác vele és nagyon tetszett. Van pár apró esztétikai hibája karc, meg az ablak szigetelésénél a gumi az szét van repedve körbe végig.


Futómű állítva van alatta, új van elől, új olaj benne.


szóval ilyen 100-at ráköltött a kersekedő, és egy forintott nem enged belőle.


Jó áron adja, mert tényleg 1-2 van ilyen az országba jelenleg használtautón.



2019. jún. 29. 08:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hétvégén mentem már volna megvenni 1,3 ért aztán lebeszéltem magam, hogy az összes pénzem nem kéne erre költeni stb.


Aztán nézelődtem tovább látom új műszaki lett rajta és 100.000Ft-al felvitték az árát 🤣🤣


1,150 ért is találtam utána.


Szóval úgy döntöttem veszek egy 316ti compactot 600-800 ért már vannak szépek, meg egy régi E36 328i-t is kinéztem végi vezetett szervizkönyvel.


Sokdákat is szemügyre vettem de én BMW hez húz a szívem. Audi meg még drágább a használat piacon 🤣🤣🤣 azt közben csak egy Skoda bőr üléssel.

2019. júl. 9. 17:39
 22/23 anonim ***** válasza:
A piac jól áraz, nem véletlenül drágák. Az Audi drága Skoda bőrüléssel... Vagy a Skoda egy olcsó Audi szövetüléssel? Inkább az utóbbira szavaznék, nem kéne lenézni a négykarikást, főleg a 15-20 éves kategóriában.
2019. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka kivételektől eltekintve, nem szeretnek költeni a prémium márkákra.

Ha hasonlóan jó autó kell, inkább egy Lexus IS200.

2019. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!