Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 méter hosszú acél csöveket...

5 méter hosszú acél csöveket mivel tudok elszállítani vagy elszállíttatni?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy pár szálra (úgy 18-20), de a súlyuk miatt tetőcsomagtartóra nem merem felrakni, az autóba meg nem fér be. Néztem futárszolgálatokat, sehol nem tudnak ekkora csomag szállítást vállalni. B-s és C1-es jogsim van, de egyik kategóriában sem találtam olyan járművet, amire felférnének.

Utánfutóra sem fér fel (amire igen az meg nem zárt és nem lehet normálisan rögzíteni), csak úgy ha hátra ki vannak lógatva. Így viszont legalább 1 méterrel túllógnának, ami már tudtommal nem szabályos.

Szóval akkor hogyan tudnám szállítani őket? Ahonnan venném, ott már kérdeztem, nem biztosítanak szállítást (csak darabolni tudnák, de nekem meg egyben kell).



2019. jún. 29. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisteher autóval ellehet szállítani.

Például ilyennel, keress ilyet.

[link]

2019. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátra simán kilóghat 1 métert,piros ponyvát kell rákötni.

Szóbajóhet egy kisteher,melynek legalább 4 méter a platója.

2019. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 6 méteresben van,max visszavágatod méretre
2019. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj házhozszállítást a Praktikerben, bauhausban vagy tüzépen ahol veszed és kész
2019. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de a súlyuk miatt tetőcsomagtartóra nem merem felrakni"


És ha nem egyszerre hoznád el, hanem 2-3 fordulóval elosztva? Nem tudom milyen messziről hoznád, de valószínűleg így is olcsóbb lenne, mint teherautóval hozatni.

2019. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!