Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vezetők! Veletek is...

Kezdő vezetők! Veletek is bunkó a "tanárotok"?

Figyelt kérdés
Nem csak az oktatóra gondolok, hanem arra is aki jogsi után kisérget titeket az első utatokon. ( ha az lenne a válaszod hogy téged ugyan nem kisergetett senki mert minek, akkor köszi mehetsz is tovább). Vagy csak en fogtam ki ezeket az embereket? Oktatom kegyetlen paraszt volt, sokszor illetett engem trágár szavakkal. jogsi után a párom mellettem van miközben vezetgetek, de ha valami nem tetszik neki akkor neha ő is elég csúnyán oda szol (nem trágár szavakkal, csak kicsit flegman).

2019. jún. 30. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

a stílusodból, és a történtekből az jön le, hogy rászolgáltál.


megyek is tovább nagy arc.

2019. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen! Te mint tanuló okos vagy.Oktató + bunkó! Nem fordítva akartad írni..

Nálam lejött, ki a "paraszt"


Nos lépek tovább".

2019. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az oktatómnak volt egy fura stílusa. Sokszor olyankor is lecseszett, amit indokolatlannak érzetem és érzem utólag a mai eszemmel is. Tehát nem volt hibátlan. De soha nem trágárkodott.

"Nem csak az oktatóra gondolok, hanem arra is aki jogsi után kisérget titeket az első utatokon." Nekem ez új! Eszembe nem volt csak ezért külön oktatót fogadni, fizetni jogsi megszerzése után is hogy kísérgessen. Néha volt, hogy szüleimnek "pont arra volt dolguk" ezért eljöttek velem. De valahol megértem, hogy 17 évesen féltettek. Később, pláne céges autóban munkaidőben, munkaügyben nyilván nem kísérgetett senki.

2019. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon bunkó oktatóm volt. Nyilván nem voltam az elején túl tehetséges se, de olyan hangosan üvöltött rám, ha elrontottam valamit, hogy az utcáról hallották zárt ablakok és ajtók mellett a gyalogosok. Csengett a fülem. Voltak érdekes megjegyzései a női mivoltommal kapcsolatban, áradt belőle a trágárság, a lenézés, b@zmegelt, qrvaanyázott, nagyon elegem volt belőle, idegesen, kifáradva távoztam minden óráról. Volt, hogy kihajolt az autóból, és a gyalogosoknak, vagy a többi közlekedőnek ordított trágárságokat, nekem meg égett a pofám. Pár óra után kértem is másik oktatót, nagy nehezen kaptam egyet.

Jogsi után apám kísérgetett, vele néha úgy összevesztem, hogy megálltam, kiszálltam, beültem hátra és egy métert se voltam hajlandó vezetni tovább. 12 éve szereztem a jogsit, a mai napig nem vezetek úgy, hogy apám az autóban van.

2019. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4es amit az oktatodrol leirtal, az egy az egyben igaz volt az en oktatomra is. Sztem az ilyennek nem kene engedni hogy oktathasson
2019. jún. 30. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Az oktatóm stílusával voltak gondok, viszont utána a "kísérgetők" nem különösebben szóltak bele a vezetésembe. Testvérem, haverok, ismerősök. Látták, hogy még nincs rutinom meg néha adtak tanácsokat, de ha valami nem tetszett megmondtam, hogy én ülök a volán mögött, tudomásul vették.
2019. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 veterán vas ***** válasza:
70%

Természetesen tudjuk, hogy a környezetedbe mindenki hülye/trágár/paraszt/bunkó/analfabéta...stb, csak egyedül Te vagy egy született Vettel.


Különben ráhibáztál, anno tényleg nem kísértek.

Jól van na, megyek tovább..... ;)

2019. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Nagyon rendes oktatóm volt, bátran ajánlom mindenkinek. A jogsi megszerzése után meg olyanokat kértem meg, hogy 'kísérgessenek', akiknek megbíztam a véleményében és elfogadtam a tanácsait. Beszólogatós rokonom szerencsére nincs, de mivel a saját autómmal járok, nem vinném többet azt, aki flegmázik csak azért, mert gyakorlottabb.
2019. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még tanulok vezetni. Nagyon féltem, hogy ordibàlòs oktatòm lesz, mert tesòm megszivta vele. Neten utàna néztem kit ajànlanak, ki nyugodt stb...Kis is vàlasztottam egyet. Nagyon nyugodt, türelmes. Viszont cserébe sokat késik, beugrik ide-oda...de mindig megtoldja annyival az òràt. Szòval inkàbb ezeket benyelem. :D Kollégàm oktatòja olyanokat mondott vezetés közben hogy "Mindjàrt megütlek!" Stb.
2019. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon normális volt az oktatóm, mindig kedvesen szólt hozzám. Miután meglett a jogsim apum meg párom autóját tudtam vezetni, ezért az elején szinte mindig jöttek velem. Egyikőjük se bunkó soha, a párom talán jobban félti az autóját illetve neki túl szabálykövetően, tökölősen vezetek még, úgyhogy tesz megjegyzéseket, de nem bunkón.
2019. júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!