Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Imádom az autókat, szoszerint...

Imádom az autókat, szoszerint autobu*i vagyok imádok vezetni, de csak mint használati tárgyra gondolok, a műszaki rész ebben a világban is szeretnék dolgozni, mit ajánlotok, foggalmam sincs miben, merre kezdjek el gondolkozni?

Figyelt kérdés
valami tippeket,lehet hatalmas baromság,és nem érhető amit írtam de hátha,lényeg imádom az autokak és ha tehetném 3 havonta váltogatnám őket :D

2019. jún. 30. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Alig érthető amit írsz.

"a műszaki rész ebben a világban is szeretnék dolgozni"

Szóval akkor az autók műszaki oldalával szeretnél foglalkozni? Egyáltalán munkát keresel vagy csak valami hobbit ami kapcsolódik az autókhoz?

2019. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

ugyan nem értem, de majd elmondod, a műszaki részén akarsz dolgozni? vagy mindegy, csak autókkal?

mivel nem tudjuk, mennyi idős vagy, van-e szakmád, van -e elég eszed, stb. Elmehetsz autógyártó céghez mérnöknek, vagy szalag mellé dolgozni. Elmehetsz egy beszállító céghez ( pl. Bosch, Continental..) vagy lehetsz dolgozó egy kereskedésben, esetleg magad is nepperkedhetsz.

2019. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A műszaki része annyira nem vonz,ez valahogy kimaradt a szövegből,a lényeg az, hogy a munka olyan legyen,hogy minél több autot használhassak,valamely módon.

A megfogalmazásért bocsi,buszozás közben jött a gondolat,és hát igen nem lett az igazi!

2019. jún. 30. 23:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Még annyi. Nem keressetek értlemet a szavaimban,mint mondtam nincs elképzelésem semmi az egésszel kapcsolatban,csak ilyen "mit szeretnék" dolog.
2019. jún. 30. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Legyél autókereskedő. Szerintem így sok autót lesz lehetőséged kipróbálni.
2019. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Autós újságíró, autókereskedő, sofőrszolgálat.


Ha más nem jön össze, akkor autómosó.

2019. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kereskedő, újságíró és hasonló élből kiesik, ha a műszaki oldala nem érdekel és nem vagy tájékozott benne.


Mehetsz autós rendezvényre hostessnek, meg autómosósnak, esetleg sofőrszolgálat, parkolóinas és hasonlók

2019. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A műszaki oldala olyan értelemben nem érdekel,hogy nem szeretnék vele fogalalkoni mint pl egy autószerelő,de mint adat az persze igen, mint számok.
2019. júl. 3. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!