Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanság szerintetek megéri...

Mostanság szerintetek megéri Budapesten taxizni?

Figyelt kérdés

Csak úgy elgondolkoztam, rajta, mert 250 ezret keresek jelenleg, és sajnos nem jövök ki belőle, ezért szeretnék valamit váltani.

Nekem azzal nincs bajom, hogyha kint kell lenni 8-10-12 órát, csak a hiénáktól tarok egy kicsit az alapján amit olvastam, nem szeretném ha megruháznának vagy lerugdosnák a kocsim tükrét.

Társasághoz mennék természetesen de azért bennem van a félelem, hogy ebbe beruházni és egy szar az egész (tisztában vagyok az árakkal, hogy mi mennyi ezért nem mindegy)

Most pénzre lenne szükségem, de csak B kategóriám van és egy érettségim amivel a taxizás tűnik a legideálisabbnak pénz szempontjából.


2019. júl. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
taxizásból sem biztos, hogy sokkal jobban kijössz...ez eléggé emberfüggő.
2019. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Meg. Aki heti 50 órát kinn van és bevállalja a hajnalt vagy éjszakát annak simán zsebbe marad 500k a költségek után.
2019. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barbell Deadlift ***** válasza:
62%

Hogy megéri-e?


-nyugdíjad nem lesz

-bármi baleset vagy műszaki probléma közbejön, súlyos deficitbe kerülhetsz abban a hónapban

-baromi sok taxis van most, alig van munka, ezen kívül vannak hónapok, amikor örülhetsz, ha 0-ea kijössz


Ha most megkeresel heti 40 óra munkával 250-et, és be is van jelentve, ne kezdj taxizni, keress más mellék állást inkább.


Ja, és majdnem kihagytam, heti 50 óra munkával nem fogsz havi 500 ezreket keresni, esetleg lesz 1-2 erős hónap, ahol ez kijön majd, januárban meg februárban a minimálbérre elég ez a munkaidő.

2019. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!