Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ennek a négy...

Szerintetek ennek a négy Mercedes E osztálynak ennyi futásteljesítménye van?

Figyelt kérdés

Kerestem pár Mercedes E osztályt ilyen kevés kilométerrel. Gondolkozok egy ilyen típus vásárlásán. Szerintetek ez a négy Merci valós futásteljesítménnyel rendelkezik? Léteznek ennyi kilométerrel rendelkezők,vagy tekertek?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]



2019. júl. 4. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A Mercedesek futását elég könnyű ellenőrizni. Nem hioszem, hogy tekertek.
2019. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első kettő nekem gyanús,először is ugyan az a háttér,vagyis hasonló gondolom ugyan az az eladó is,valami kereskedő...A másik kettő akár igaz is lehet.Egyébként,ha esetleg egy ilyenre vetemednél csak gyűjtői céllel tedd,egy kocsi akkor még jobban elöregszik,ha csak áll,márpedig egy huszon x éves kocsinál ötvenezer kilométernél biztos volt egy-két év pihenő csak úgy,ha napi használatra kell akkor inkább egy 200-300 ezer km-es nem rohadó közepesen elhasznált darabot keress!
2019. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

Az első kettőt ugyan az a kereskedő hirdeti,de jó messze kellett guruljon a gyógyszered hogy egy W210-es merciert te penzt adj,ráadásul ennyit!!!3 millio ezekért az ipari hulladékokért?!?!Ez a széria minden mercedesek legalja!

A masik kettő meg.....vagy elhiszem vagy nem a km állást,mert kulfoldon nen azert vesznek dizel mercit,hogy vasarnap elmenjenek vele a templomba meg vissza!De tegyük fel hogy igaz amit irnak!Ennyi penzert viszont ugyan több kilometert futott de normalisan felszerelt W211-esek vannak,mert mind a kettő amit linkeltel gyakorlatilag fapad de luxe felszereltseg,kulonosen a 2009-es!Az gyakorlatilag az az auto amivel a reklamokban szoktal talalkozni,higy mercedes e osztály akar mar x forinttol!Na ez az alapok legalapabbja szo szerint 4elektromos ablakkal meg egy kozponti zarral azt jonapot!Nekem a linkelt autok kozul egyik sem kellene,mert az első kettőert eleve nem adnék pénzt még 20forintot sem,a masik kettő meg meg mint irtam ennyi penzert nulla felszereltség!Gyakorlatilag egy kicsit jobban felextrázott swift körbehugyozza őket!

2019. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikhez hozzá lehet adni 300000 km-t.
2019. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a németek kedvenc taxija. 20 évesen, N... rendszámmal pont 25.000et futott autodna-n lekérdezed az alvázszámokat és sok minden kiderülhet
2019. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően hülyeségnek tartom, hogy egy régi autóért egy vagyont kiadjon az ember, de erre az első 320 CDI-re eskü rákívántam. A W210 messze nem olyan rossz, mint ahogy mondják, szörnyen alulértékelt a rozsdaproblémái miatt. DE. Ha már 3 millát adsz egy 18 éves autóért, amiben 50 ezer km van, azt nem kereskedőtől kell venni. Hanem személyesen az embertől, hogy ismerd meg az autó történetét.
2019. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Most kerestem nagyon sok futásteljesítményű benzines,és dízel autókat. A belsőterük nem rossz állapotú. Szerintetek is jó állapotúak(belsőtérrel rendelkezőek) amik 300-400-500 ezer km-t futottak? A kocsik listája a következő:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

2019. júl. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!