Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat 1.8T vezérlés csere?

Passat 1.8T vezérlés csere?

Figyelt kérdés
Nemrég vásárolt B5 fenti motorral vezérlését természetesen olaj és szűrők cseréjével elvégeztettem. Viszont ma mondták nekem, hogy mivel a vizpumpát nem cserélték csak a vezérlést mindenestől, ezért 1-2 Ezer km múlva a vízpumpa nyomni fogja ki a vizet. Igaz ez akkor is, ha amúgy a vízpumpa jó állapotban van?

#Passat #vezérlés 1.8T
2019. júl. 5. 13:50
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy 1-2ezer km múlva nyomja a vizet, mindössze annyi hogy egyúttal illik kicserélni, ezzel megspórolva a munkadíjat.
2019. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen. Egyébként nincs hangja fül alapján, dehat senki nem lát bele. Mondta nekem, hogy rendel bele egy szettet, előbb néztem a dobozt, vízpumpa nem volt benne, de minden más igen.
2019. júl. 5. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Illett volna cserélni.. Vezérlés hajtotta vizpumpat szoktak cserélni vezérléssel.
2019. júl. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most beszeltem a szerelővel, azt mondja nincs rajta a vezérlés a vízpumpán, azt egy külön hosszbordas szíj hajtja.
2019. júl. 8. 09:23
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
Az nagyon szuper, nagy bajt sem csinál ha időben leállítod illetve nem is gond ha külön van cserélve.
2019. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiserdi válasza:
Add el az autót és járj kerékpárral.
2019. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!