Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord futomu hiba?!

Honda accord futomu hiba?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volna egy olyan problemam hogy, van egy honda accordom 2005 evjarat.

Olyat produkal, 9-120 ig razza az auto elejet. Mar tobb szerelot is megjartam. Mindenki kicsereltetett velem a futomuben kb mindent.

Talpasok, lengokarok, szilentek stb.

Problema nem szunt meg, meg egyedul a kulso feltengelycsuklo nem volt cserelve.

Valto szerintem kilove, szepen valt, nem szorul nem zorog, teljesen halk.

Szerintetek?


2019. júl. 6. 12:40
 1/7 Vortrex ***** válasza:

Bevallom már negyed órája kattogok rajta, mi az ami ekkora sebességtartományban okozhat vibrációt és mégse triviális, mint az ovális kerék.


Végül is nem az én érdemem, de találtam egy videót ( https://www.youtube.com/watch?v=zq3n64o6LT8), ahol az úriember erről beszél, és ráhibáztál, a féltengelyeket teszi felelőssé

2019. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vortrex ***** válasza:
Ha csak nem 90-120 -at szerettél volna írni, mert az inkább egy centirozatlan kerék
2019. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vortrex ***** válasza:
Nem tudom, valamelyik biztos jó, oszd be :)
2019. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen bocsanat elirtam, 90-120 nal raz ha “nyomatekot” kap az auto. Elsonek difire gondoltam, de akkor ugy gondolom hangja kell hogy legyen. De mivel nem bug, zorog, ezert gondoltam meg a kulso feltengelyre.Igazabol futomuvenel mar 2x jartam... ok megneztek mondtak hogy kulso feltengely..Igy mar gozom sincs hogy mi lehet a hiba, mar kb az egesz futomuvem uj
2019. júl. 6. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Centírozás!!!
2019. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat probaltam a nyari, es a teli szettel is raz.. nem hinnem hogy felni problema lenne. Esetleg a fekre tudok tippelni, hogy lecserelem a tarcsakat, bar valla kb semmi.
2019. júl. 6. 18:45
 7/7 totesq ***** válasza:

Hali!

Na külső vagy belső csukló volt a hiba?

2021. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!