Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a digitális...

Mi lehet a baja a digitális klímámnak 2011-es 1.6 TDCI Ford Focusomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2011-es Ford Focusom. Az autóban digitális klíma van. Elég sokszor produkálja azt a jelenséget,ami nyáron idegesítő egy kicsit hogy ha beállítom 20 fokra egy darabig fújja a 20 fokos levegőt, majd fogja magát és elkezd teljesen forró levegőt fújni, és még a ventilátort is felpörgeti, majd pár perc múlva visszaáll a beállított hőmérsékletre, és csökkenti a ventilátor erősségét is. 5-6 perc után ismétlődik ez a jelenség megint. Csak úgy fúj teljesen hideget ha a hőmérsékletet teljesen lecsavarom low állásra. Elég idegesítő jelenség, mert most csak így tudom használni az autót, ami napközben a melegben nem vészes, de este amikor hűvösebb van ki - be kell kapcsolgatnom folyamatosan a klímát. Sajnos nem tudom, hogy ez a jelenség mitől van. A termosztát jó az autóban illetve a klímagáz nyomása is megfelelő, és sajnos a szerelők sem tudtak okosat mondani.


Előre is köszönöm a segítségetek!



#autó #klíma #rossz #Ford #Focus #Focus2011 Klíma
2019. júl. 6. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt úgy szeretem.. a szerelők nem tudták, akik még közelről is látták, de mi majd megmondjuk, mi a baja. Én ezek alapján a klíma panel hibáját mondanám.
2019. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakodtam. Köszönöm a segítséged! :)
2019. júl. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!