Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserélt motorral nagyon sokat...

Cserélt motorral nagyon sokat fogyaszt az autóm, mi lehet a probléma? Twin Spark motor.

Figyelt kérdés

Általában a régi motorral eljártam 8-9 literrel amivel nagyjából meg is vagyok elégedve. Cseréltünk egy motort és nagyon nem tetszik a fogyasztása. (Ugyanaz a kettő)

Naponta 20 km-t szoktam megtenni, fele város fele főút ahol lehet haladni 70-80-al. Múltkor tankoltam bele 15 litert, ami konkrétan elég volt 120 km-re. Mitől fogyaszthat ennyit?



2019. júl. 6. 22:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Alfa 146 1.6 Twinspark motorról beszélünk, 120 ló illetve AR67601 a motorkódja.
2019. júl. 6. 22:30
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah, a motorvezérlőm a régi motorról lett áttéve, mert amit a motorral vettem az ehhez az autóhoz nem volt jó! (Nincs immóm, így nem indult be vele.)
2019. júl. 6. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul mérted a fogyasztásodat.


Tankold tele, nullázd le a napi számlálót. Majd amikor már kigyullad az alacsony üzemanyagszint lámpa, akkor tankold megint tele. A tankolt mennyiségből és a megtett kilométerek számából ki tudod számítani a valós átlagfogyasztásodat.

2019. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!