Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni egy használt...

Megéri megvenni egy használt '94-'96-os suzuki swiftet?

Figyelt kérdés
Ha megveszem és jó állapotúnak tűnik, utána sok probléma lesz vele a kora miatt, vagy a megbízhatóság ennyi idős korban is jellemző a suzukira?
2010. júl. 10. 10:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
Igen nekem is az volt 1 fel evig aztan eladtam,alig vettek meg,mert nagyon rossz allapotban volt,pedig vigyaztam ra,de szemunk lattara romlott.NE VEDD.
2010. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy 14-15 éves autóra már sokszor többet kell költeni mint, ha részletre vennél kocsit.
2010. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Nekem most is egy 94-es van 8 éves kora óta használom Nekem semmi bajom vele. Ehhez az évjárathoz már nagyon olcsó az alkatrész, de nem kell mert egyszerűen nem romlik el. Én első fékbetétet cseréltem meg kipufogódobot meg gumit.

Persze lehet vásárolni olyat is ami totál szét van hajtva azt nem érdemes megvenni.

De viszont van néhány ami még jó ideig el fog menni, és kb. két év bérlet áráért megkapod. Hidd el hogy 3-4éves francia szarok többet töltenek szervizben mint akár egy 16 éves swift.

Én minden nap használom egész évben. Majd most jönnek a hozzászólások hogy meg fogsz benne halni, meg papír autó stb. De egy több millás sport motort sem vesz körbe még papír kaszni sem , és lényegesen jobban mennek de igaz ezzel is meg lehet halni, de a buszmegállóban állva is elüthetnek.

2010. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Böse válasza:
Apám autószereló és nagyon dícséri ezt a típust (de egyébként is híresen megbízható), ha nem gyilkolták és karban volt tartva, akkor a világból is kimegy, de ha mégis kell hozzá alkatrész, az is olcsó hozzá.
2010. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szerintem is megéri még ha 94 es évjáratú mert nagyon megbízható.Olcsó az alkatrész és ritkán kell szerelőhöz vinni.

Persze ha szét van hajtva akkor sok gondod lehet belőle de mindegyik autónál így van.

2010. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94-es, 1,3-as Swiftem van. Amikor megvettem, néhány dolgot meg kellett csináltatni rajta, de azóta kifogástalan.
2010. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A régi swiftben, amit jó ha megnézel, azok az első trapézkarokon a gömbfejek. Sajnos csak karral együtt lehet őket cserélni. Ha még nem volt cserélve, akkor valószínűleg előbb utóbb kelleni fog. Motorikusan nem lesz vele gondod, esetleg a féltengely-gömbcsukló, ami megadhatja magát, ha nagyon hajtod. olyan 6-7000 körül van hozzá alkatrész. Megbízható, strapabíró kis autók. Nehezen lehet megölni.
2010. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Inkább F Astra, abban jobb eséllyel éled túl ha balesetezel.
2010. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Már megint egy F astra. Nem te vagy az a dűjhácsus? Baromira nem a kérdésre válaszoltál. A kérdés az volt, hogy sok lesz-e vele a baja, ha megveszi. Nem hiszem, hogy F-es astra ajánlatokat várt a kérdező. Valamint: nem hiszem, hogy meghalni, vagy sz*rrátörni vesz autót autót. Miért nem mindjárt az Únót ajánlod neki?! Ja, mert arra egyszer már leoltottalak, hogy menyit szívtunk vele... Nem értem, ha vaéaki kérdez valamit, miért kell mindjárt EEEFes asztrát vegyé' paraszt, mer' nekem is az van, mer' gizdább mint amit kérdezté'.... Szánalmasak vagytok.
2010. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Elmondtam a véleményem arra, hogy "Megéri megvenni egy használt '94-'96-os suzuki swiftet?"

Szerintem nem, és ajánlottam helyette egy szerintem sokkal jobb autót. Amúgy meg buktad, nem Astrával járok. Sőt! Nem is Opellel!

2010. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!