Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nedves viaszt amit az auto...

A nedves viaszt amit az auto mosokban lehet hasznalni, le kell mosni utana sima vizzel? Vagy a viasz az utolso fázis.

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit eddig én használtam, után volt még egy ioncserélt vizes öblítés. Általában az az utolsó fázis.
2019. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is igy szoktam ioncserelt a vegen.
2019. júl. 7. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a viasz után fontos a deszt víz (ioncserélt az drága, deszt az olcsóbb) a foltmentes száradá miatt, volt olyan velem, hogy kihagytam a desztvizet, szép foltok keletkeztek az ablakon..
2019. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"(ioncserélt az drága, deszt az olcsóbb)"

Pont fordítva. Az ioncserélt kb. fele annyiba kerül, mint a desztvíz.

2019. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ioncserélt az drága, deszt az olcsóbb"

Mióta? Mi laborcélra is ioncserélt vizet használunk, pont azért mert jóval olcsóbb. Fölforralni, elpárologtatni, majd lehűteni a vizet iszonyúan energiaigényes. Főleg ha nem fél literes mennyiségről beszélünk. Ellenben egy ioncserélő gyantán átengedni, ami aztán viszonylag egyszerűen regenerálható, jóval olcsóbb és gyorsabb is.

2019. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!