Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa romeo 156. A karamból...

Alfa romeo 156. A karamból kapcsoló mellett hogyan indítsam be a motort?

Figyelt kérdés

Árokba csúsztam szeretett alfámmal és eléggé össze tört az oldala és a tornyok is sérültek.. :(

Nem érdemes sajnos megcsináltatni :/ De a motort meg akarom nézni hogy működő kéles e, de a karamból kapcsoló aktív és nem tudom megnézni a motort hofy elindul e... hogyan tudnám elindítani a karambol kapcsoló mellett?



2019. júl. 8. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a karamból kapcsoló?
2019. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"karambol kapcsoló"

Az meg mi a bánat???

Kíváncsivá tettél.

2019. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Apropó:

a karambolt megelőzni, kivédeni és elhárítani szokták, nem pedig ki/bekapcsolni. :)

2019. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az inercia (borulás, ütközés) kapcsolóra gondolt.

Ha tudod hol van a kapcsoló, csak nyomd meg a közepét és vissza is van kapcsolva.

2019. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ütközés esetén letíltja a motort hogy ne lehessen indítani. csak arra vagyok kiváncsi hogy maga a motor elindul e még mert annak még akkor hasznát veszem. :) de ha nem tudtok segíteni akkor a hülyeséget hanyagoljátok (4. válaszoló kivételével)
2019. júl. 8. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találnál ki ilyen buta elnevezést egy alkatrésznek -karambolkapcsoló- bizonyára értelmes válaszokat kapnál. Amire Te gondolsz, az nem leállítja a motort, hanem elzárja az üzemanyagellátást, hogy balesetnél ne égjen le az autó. A baloldalon a műszerfal alatt -nem messze a motortér nyitótól- keress egy nyomógombot. Azzal lehet visszaállítani az üzemanyag ellátó rendszer áramkörét.(feltéve, ha nincs benne zárlat)
2019. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy ha az előző válaszadónál nem találtad, akkor próbáld a vezető ülés alatt is megnézni, nálam ott volt egy kis m

űanyag burkolat alá rejtve.

2019. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem találtam meg. Megnèzem akkor az ülés körül is
2019. júl. 10. 10:12
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Talán a kezelési könyvben utána nézhetnél, hol található az említett gomb.

Papír formátumú szakirodalom hiányában, itt az internet.... ;)

2019. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ülés alatt volt!
2019. júl. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!