Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Modern motorkban van cdi? ha...

Modern motorkban van cdi? ha nincs hova kössem a kapcsolót?

Figyelt kérdés

van 2 motorom az egyik egy öregebb (7 éves) a másik egy újabb (2 éves) a régebbibe bekötöttem egy vészleállítót probléma nélkül ahogy kell a cdi-t letesteli és nem ad szikrát


most a másik motormra is akarok de ezen sehol nem találom a cdi-t, lehet hogy nincs benne és az ecu átvette a helyét? hova kéne bekötni a kapcsolót akkor hogy ne az egész motor álljon le csak ne kapjon szikrát?

próbáltam egy piros-fehér vezetékre ami akkor testel ha nincs rajt a gyujtás amint ráadom a relé kapcsol és nem testel a kábel de az nem jó mert kicsapja a biztosítékot.

próbáltam a jeladónak a vezetékét megszakítani de akkor az előző ismert ütemben adja tovább is a szikrát (gázra leáll).

a gyújtó trafó bemenetét kéne egy relével megszakítani? vagy hogy próbáljam meg?


a vigyem szakértőhöz válaszokat nem kérem majd elviszem ha semmire nem tudok menni vele.

olyanok írjanak lehetőleg akik csináltak, láttak vagy tudják miröl van szó



2019. júl. 9. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

" hogy ne az egész motor álljon le csak ne kapjon szikrát"

Mégis a fél motor hogy álljon le?

A primér körbe tegyél kapcsolót.

2019. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy a világítás meg a többi elektromos dolog kapjon áramot
2019. júl. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!