Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a valaha...

Szerintetek melyik a valaha készült legrondább, legízléstelenebb autó?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
62%
Fiat Multipla
2019. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

[link]


nálam ez elég jó helyen áll.

2019. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

előzőhöz képest ez szinte szép:

[link]

2019. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
A Fiat Multipla nekem is. Akárhányszor látom mindig elmélázok te jóisten hogy történik az mikor egy ember arra a döntésre jut, hogy bár vehetne mást de neki ez a szörnyszülött kell valamiért.
2019. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Ezek nem autók, még moped autónak se lehetne nevezni őket. Ellenben nekem a Miltipla nem csúnya. Lehet hogy az miatt mert elég jó neki használhatósága.
2019. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 D. Brasco ***** válasza:
58%

Valahogy sektettem hogy a multiplat azonnal ekézni fogják,pedig szerintem amugy az egy jópofa autó!Szépnek nem feltétlenül mondanám de legalabb van egyenisege!De csak az első szerianak az ős multiplának!A faceliftes stilo designba igazitott mar szerintem közel sem annyira egyedi!

Nalam amugy ezt a listát torony magasan vezeti a ssangyang rodius meg a pontiac aztek!Masodikat is volt mar szerencsem előben latni floridában.......azt hittem elhányom magam!

2019. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

De amúgy miért tartja mindenki csúnyának a multiplát? Ismerősi körömből is hallom.

Ha már itt a kérdés valaki kifejthetné.


Én nem mondanám kifejezetten csúnyának, ugyanolyan mint a többi autó.

Amúgy a hasonló, az úttal 90 fokot bezáró függőleges hátú kocsik (pl. Daewoo Tico, Daihatsu Coure, de akár a Suzuki Splash is idevehető) nekem se jönnek annyira be...

2019. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Megy a lepontozás. Ez szégyen ha valaki ide írja véleményét és le van pontozva.

Szerintem legjobb lenne nem is válaszolni egy kérdésre sem.

2019. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Multipla, 2006-os micra.
2019. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

A modern kori német coupé SUV-ok (BMW X6, Mercedes GLE) valószínűleg elég jó eséllyel fognak pályázni erre a címre.

Az ázsiai autók (Ssangyong, Honda, Daewoo) általában nem csúnyák, csak jellegtelenek, s nincs a gyártóknak saját formanyelvük. A Keleti blokk autóiparának is viszonylag kevés mellényúlása volt, viszont a manuftaktúraiparban gyártott és tuningolt kis szériás járművek között elég sok ízléstelen darab van. Mansory, Hamann, Gemballa és más focista járművek garantáltan ide sorolhatóak. Egy olcsó autónak még meg lehet bocsátani, ha csúnya, de a "pénzen nem lehet ízlést venni" minősített esetei nem. Pláne ha minél drágább valami, annál rondább.

2019. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!